Betacom „Złotym Partnerem” Check Point

Betacom
5 grudnia 2004

Betacom S.A. otrzymał od firmy Check Point najwyższy stopień autoryzacji na sprzedaż jej produktów oraz prawo do posługiwania się mianem Gold Value Added Solution Provider.

W listopadzie 2004 r. Betacom otrzymał od firmy Check Point status „Gold Partner”. Check Point docenił w ten sposób doświadczenie i rozwiązania technologiczne Betacomu w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego. Dotychczas firma posiadała status „Silver Partner” firmy Check Point.

„Firma Betacom od samego początku naszej współpracy wykazywała się pełnym zaangażowaniem w promowaniu technologii i rozwiązań firmy Check Point wśród swoich klientów.” – powiedział Robert Żelazo, Country Manager w firmie Check Point – „Pracownicy firmy Betacom posiadają wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do sprzedaży i wdrożeń produktów naszej firmy, a prowadzone przez firmę projekty z udziałem produktów Check Point realizowane są z należytą starannością. Podniesienie statusu partnerskiego Betacomu ze Srebrnego na Złoty jest naturalną formą uznania za wyniki firmy.”

Check Point to ceniony na rynku producent rozwiązań przeznaczonych do zabezpieczania sieci, systemów komputerowych i Internetu.

***

Firma Betacom S.A. istnieje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się produkcją oprogramowania, doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych oraz integracją systemów komputerowych. Betacom należy do grona 10 największych integratorów na polskim rynku. Firma od wielu lat współpracuje z IBM, HP, Cisco Systems, Microsoft, Oracle.
Betacom oferuje: system e-learningowy Saba, realizacje kompleksowych systemów teleinformatycznych, usługi integracyjne, systemy bezpieczeństwa i archiwizacji danych oraz profesjonalną obsługę serwisową.
Od 19 marca 2004 r. akcje Betacom notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowe informacje:

Magdalena Kwiatkowska, Betacom S.A.
tel.: (+48 22) 33 29 819
e-mail: pr@betacom.com.pl

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>