Bass… Beat… Betacom 2019

Betacom
2 października 2019

Bass & Beat Festival to wydarzenie skupiające najbardziej obiecujących artystów, którzy wychodzą poza muzyczne schematy.

Tegoroczna, trzecia już edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 10-12 października. Podczas tego niezwykłego wydarzenia, które już na stałe wpisało się w muzyczny kalendarz Wrocławia będziemy mieli możliwość wysłuchani takich twórców jak Dagadana, Bibobit, Błoto. Usłyszymy również obiecujące persony ambitnej muzyki popularnej, jak Charles Pakowsky, czy Mudni.

W piątek 11 października Sali Teatralnej Impartu wysłuchamy Piosenki Reglamentowane w wykonaniu Big Bandu wrocławskiej Akademii Muzycznej oraz lokalnych artystów, którzy uraczą nas przebojami lat 70 i 80 w nowoczesnych, tanecznych aranżacjach.

BASS&BEAT FESTIVAL to muzyka na żywo i niemniej istotne warsztaty CREATIVE WORKSHOPS, oraz szkolenia MUSIC BUSINESS, które służą poszerzaniu wiedzy o rynku muzycznym i rozwijaniu własnych umiejętności.

Betacom już kolejny raz jest jednym z głównych partnerów tego niezwykłego eventu muzycznego.

Biznes staje przed wyzwaniami w nieustannie zmieniającej się rzeczywistości. Zmiany gospodarcze oparte o dynamiczny rozwój technologiczny, procesy globalizacyjne, transformację form komunikacji i zarządzania wpływają̨ na wzrost znaczenia kreatywności i innowacyjności. Zjawiska te wymagają̨ uważności na działania społeczne, elastyczności, szybkiego reagowania na zmiany, wychodzenia poza utrwalone schematy. Dlatego sztuka i artyści muzycy oraz ich sposoby i wytwory pracy, stanowią źródło wiedzy i inspiracji dla biznesu, a Betacom zamierza to wykorzystać.

Więcej informacji o festiwalu:

http://www.bassandbeat.pl

https://www.facebook.com/BassBeatFestival

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>