Bass… Beat… Betacom

Betacom
12 grudnia 2018

Bass & Beat Festival to międzynarodowe wydarzenie akcentujące brzmienie basu i mające na celu promocję muzycznego dorobku młodych artystów, aktywizację i integrację środowisk twórczych oraz promocję uzdolnionych artystów przed szeroką publicznością.
Tegoroczna, druga już edycja Festiwalu odbyła się w dniach 7-8.12.2018 we Wrocławiu i wypełniona była koncertami zespołów z Polski, Europy i USA, a także warsztatami, szkoleniami i spotkaniami z artystami.

Jednym z głównych partnerów tego niezwykłego eventu muzycznego był Betacom.
Biznes staje przed wyzwaniami w nieustannie zmieniającej się rzeczywistości. Zmiany gospodarcze oparte o dynamiczny rozwój technologiczny, procesy globalizacyjne, transformację form komunikacji i zarządzania wpływają̨ na wzrost znaczenia kreatywności i innowacyjności. Zjawiska te wymagają̨ uważności na działania społeczne, elastyczności, szybkiego reagowania na zmiany, wychodzenia poza utrwalone schematy. Dlatego sztuka i artyści muzycy oraz ich sposoby i wytwory pracy, stanowią źródło wiedzy i inspiracji dla biznesu, a Betacom zamierza to wykorzystać.

Tegoroczny Bass & Beat Festival był wyjątkowy pod każdym względem. W ramach dwudniowego festiwalu wystąpiło 120 artystów, w 7 szkoleniach dla menadżerów i artystów wzięło udział ponad 50 osób. Na koncertach bawiło się blisko 800 osób.
Program spotkał się z wielkim zainteresowaniem nie tylko ze względu na występy znanych twórców, ale również z uwagi na koncerty laureatów plebiscytu, warsztaty muzyczne, wystawę Fotogramy i występy VJ’ów.

Podczas II edycji Bass &Beat Festival jako gwiazdy wydarzenia wystąpili #Paderevsky Orchestra we współpracy z Dziecięcą Orkiestrą Smyczkową, Spirit Fingers, MOA oraz Yazmin Lacey. Podczas występów gwiazd mieliśmy okazję oglądać przedstawienia wizualne takich VJ’ów jak Kinga Rybak, Czesław Chwiszczuk, Sylwia Szołtysek, Klaudia Kasperska, Laura Adel, Yana Fedoryak, Juliusz Lewandowski oraz Daniel Kusak. Na kameralnej scenie Impartu wystąpiły zespoły, które zajęły pierwsze cztery miejsca w plebiscycie Bass & Beat Festival: MÓW, Honeycomb, Torteks oraz Mundi. Szkolenia dla menadżerów i artystów poprowadzili: Ewa Bryl-Michałowicz, Magdalena Pawlik, Marek Hojda,Tamara Kamińska, Maria Dudek, Maria Gulewicz i Michał Hajduk. W trakcie całego festiwalu w ramach współpracy na terenie Impartu odbywał się Wernisaż Wystawy Pracowni Fotograficznych Technik Obrazowania Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.

Bardzo cieszymy się z takich statystyk oraz z atmosfery jaką udało się wspólnie stworzyć przez te dwa dni w murach wrocławskiego Impartu.

Po więcej szczegółów dotyczących Festiwalu zapraszamy na stronę internetową www.bassandbeat.pl lub na FB https://www.facebook.com/BassBeatFestival/

Zdjęcie główne: fot. Ado Kasprzak

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>