Betacom autoryzowanym partnerem Internet Security Systems (ISS)

Betacom
17 maja 2004

W kwietniu br. Betacom otrzymał od firmy Internet Security Systems tytuł „ISS Premium Authorized Partner” i stał się jednym z czterech w Polsce partnerów ISS o tym statusie. Internet Security Systems jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz producentem oprogramowania przeznaczonego do analizy i monitorowania bezpieczeństwa systemów oraz sieci komputerowych.

Internet Security Systems – ekspert chroniący największe firmy i organizacje rządowe na świecie przed współczesnymi zagrożeniami internetowymi, przyznał firmie Betacom prestiżowy tytuł „ISS Premium Authorized Partner”. Firma będąca liderem na rynku systemów bezpieczeństwa IT ma tej chwili 16 partnerów w Polsce.

Partnerzy ISS, to starannie wyselekcjonowane firmy specjalizujące się w bezpieczeństwie IT lub największe firmy integratorskie w Polsce, których oferta zawiera komponent bezpieczeństwa oferowanych rozwiązań.

„Zależy nam na najwyższym stopniu profesjonalizmu przekładającym się na dbanie o bezpieczeństwo i zaufanie naszych klientów. Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu i wysoko wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej oraz współpracy z Internet Security Systems, jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej złożone systemy zabezpieczeń” – powiedział Prezes Zarządu Betacom Mirosław Załęski.

Firma Betacom jako ISS Premium Authorized Partner otrzyma odpowiednie wsparcie techniczne, polegające na udostępnieniu określonej wiedzy oraz narzędzi wspomagających sprzedaż i marketing. Betacom otrzyma również dostęp do partnerskich baz wiedzy ISS oraz możliwość korzystania z organizowanych konferencji i szkoleń technicznych na preferencyjnych warunkach. Partnerzy ISS mają także zapewniony stały, bezpłatny dostęp do wszystkich produktów do użytku własnego i demonstracyjnego.

„Firmy współpracujące z nami muszą się wykazać stałą dbałością o utrzymanie odpowiedniego poziomu wiedzy inżynierskiej, jaką dysponują ich zespoły projektowo-wdrożeniowe. Każdy z naszych partnerów musi przejść przez proces certyfikacji, na który składają się szkolenia i egzaminy z zakresu sprzedaży naszych rozwiązań oraz ich strony technicznej.” – powiedział Michał Jarski Business Manager Poland Internet Security Systems.

Rozwiązania ISS zabezpieczają systemy informatyczne ponad 11000 klientów na całym świecie, wśród których znajduje się 21 z 25 największych banków, 10 największych firm telekomunikacyjnych, a także ponad 35 agend rządowych. Produkty Internet Security Systems są idealnym uzupełnieniem systemów zaporowych firewall, podnosząc stopień bezpieczeństwa sieci i uzupełniając elementy polityki bezpieczeństwa o nowe jakościowo elementy. Ogromną zaletą produktów ISS jest rozległa, ciągle uaktualniania przez duży zespół ekspertów, baza wzorców włamań, ataków, luk i ułomności systemów.

Rozwiązania ISS zapewniają efektywne kosztowo ograniczenie ryzyka biznesowego związanego z wykorzystaniem systemów komputerowych. Produkty i usługi ISS bazują na wiedzy pozyskiwanej przez zespół badawczy X-Force™ – globalny autorytet w zakresie informacji o nowych zagrożeniach i technikach ataków.

Program partnerski ISS jest programem odnawialnym w cyklu rocznym. Partnerzy otrzymują certyfikaty z oznaczeniem czasu ich ważności.

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>