Betacom dla bankowców

Betacom
25 kwietnia 2006

26-27 kwietnia 2006 r. podczas Walnego Zgromadzenia Związku Banków Polskich Betacom zaprezentuje swoje kompetencje w dziedzinie rozwiązań dla sektora bankowego i finansowego.

Walne Zgromadzenie Związku Banków Polskich skupia prezesów i zarządy większości banków w Polsce. To jedno z ważniejszych wydarzeń w branży bankowej w roku.

Spotkanie to jest dobrą okazją do zaprezentowania przez Betacom rozwiązań, które dedykowane są temu segmentowi rynku. Firma organizuje stoisko informacyjne, na którym będzie prezentować i promować te rozwiązania, głównie nowe produkty firm List Group i Fast Serach & Transfer.

***
List SpA jest wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych dla sektora finansowego. Firma posiada 20. letnie doświadczenie w zakresie projektowania rozwiązań rynków elektronicznych (giełd, rynków regulowanych, pieniężnych itd.), projektowania rozwiązań obsługujących handel na rynkach elektronicznych oraz umożliwiających zarządzanie ryzykiem operacyjnym. List jest jednym z dostawców oprogramowania umożliwiającego dostęp do systemów informatycznych Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

***
Fast jest światowym liderem w dziedzinie technologii wyszukiwania. Kreuje nowe tendencje rozwoju. Firma oferuje też rozwiązania, które monitorują konkurencję, zapewniają ochronę marki, obsługują zgodność z przepisami prawa i polityką firmy oraz pośredniczą w sprzedaży produktów, mediów, reklam, wiadomości oraz innych treści.

***
Firma Betacom S.A. istnieje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się produkcją oprogramowania, doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych oraz integracją systemów komputerowych. Betacom należy do grona 6 największych integratorów na polskim rynku. Firma od wielu lat współpracuje m.in. z IBM, HP, Cisco Systems, Microsoft, Oracle.
Swoją główną działalność firma skupia na integracji systemów informatycznych i usług sieciowych, kompleksowej obsłudze informatycznej, oferowaniu systemów e-learningowych, budowie systemów bezpieczeństwa i archiwizacji danych, dostawie markowego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania renomowanych producentów. Firma posiada szybko rozwijającą się ogólnopolską sieć serwisową. Od 19 marca 2004 r. akcje Betacom notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>