Betacom @ HPE Discover More Warsaw 2019: przyspieszanie biznesu na brzegu sieci, w chmurze i centrach danych

Betacom
29 marca 2019

Tegoroczny HPE Discover More był najlepszą okazją, by poznać światowe trendy rozwoju środowisk IT, bezpośrednio doświadczyć działania technologii i przyjrzeć się praktycznym konsekwencjom zmian.
Była to również możliwość poznania liderów partnerskiego ekosystemu HPE, którzy wspierają cyfrową transformację biznesu. Konferencja odbyła się 27 marca w Arche Hotel Krakowska w Warszawie i skupiła zainteresowanie ponad 500 klientów.

Podczas HPE Discover More Warsaw 2019 udowadniano, że kluczem do sukcesu na współczesnym rynku jest zrównoważenie edge computing, cloud oraz przetwarzanie w centrach danych. W hybrydowym świecie IT ważne staje się odnajdywanie właściwych proporcji wśród elementów tworzących środowisko informatyczne i wykorzystanie przełomowych rozwiązań technicznych, które przyspieszają biznes, ograniczają koszty, redukują złożoność i poprawiają doświadczenie klienta.

Na konferencji Betacom przygotował dwie strefy demo, w których zaprezentowane zostały przenikające się elementy rozwiązania sieciowego Aruba oraz hiperkonwergentne rozwiązanie HPE SimpliVity.
Eksperci Betacom pokazali m.in. Aruba Instant, czyli technologię, która pozwala skonfigurować w ciągu zaledwie kilku minut profesjonalną sieć bezprzewodową, wykorzystującą najnowsze mechanizmy bezpieczeństwa. Do czego można wykorzystać taką sieć? Np. do wykrywania lokalizacji użytkowników oraz nawigacji w budynkach. Taką siecią można zarządzać przy pomocy dostępu bezpośredniego, systemu on-premise oraz za pośrednictwem chmury.
Z kolei SimpliVity to przełomowe rozwiązanie w obszarze pamięci masowej. Jest ono skalowalne liniowo, ponieważ można równocześnie zwiększać pojemność oraz wydajność i jednocześnie efektywne kosztowo. Kompaktowa architektura ogranicza wydatki na zasilanie, chłodzenie i przestrzeń w serwerowni. SimpliVity jest przy tym proste w obsłudze – do dyspozycji administratora jest łatwy interfejs do zarządzania oraz jeden punkt kontaktu dla zdarzeń serwisowych.

W odbywającym się w kolejnym dniu po Discover More – Kongresie dla Partnerów, Hewlett Packard Enterprise przekonało nas, że IT IS ART. Zgadzamy się – Betacom tę sztukę opanował do perfekcji.
Należymy do grona najlepszych partnerów Hewlett Packard Enterprise w Polsce. Potwierdzeniem jest przyznany certyfikat Platinum Partner na 2019 rok. Znaleźliśmy się również w grupie firm nominowanych do nagród dla Najlepszego Partnera HPE w kategoriach „Największy obrót w sprzedaży rozwiązań HPE Hybrid IT” oraz „Największy obrót w zakresie sprzedaży usług serwisowych HPE”.

Wszystkim laureatom tegorocznego Kongresu Partnerów HPE serdecznie gratulujemy!

Udostępnij

Kontakt dla inwestorów

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>