Betacom na HPE Global Partner Summit 2019: wygrywamy i rośniemy razem

Betacom
25 czerwca 2019

Tegoroczna konferencja Global Partner Summit była wyjątkowo interesująca z punktu widzenia partnerów. Wizja, strategia i najnowsze innowacje Hewlett Packard Enterprise, od brzegu sieci aż po chmurę, które pozwalają przyspieszać biznes oraz nowe inicjatywy przygotowane z myślą o rozwoju relacji.
Przychody HPE pochodzące od partnerów rosną szybciej (13% w 2018 r) niż cały biznes (6-7%), więc firma zamierza zainwestować w tym roku 1 mld USD w program HPE Partner Ready. Efektem będzie usprawnienie współpracy, przyspieszenie rozwoju partnerów a także poszerzenie wsparcia w zakresie edukacji specjalistów ds. marketingu, sprzedaży oraz ekspertów technicznych.

Global Partners Summit to doroczna konferencja HPE dla partnerów biznesowych odbywająca się prawie równocześnie z konferencją dla klientów Discover. Tegoroczna edycja odbyła się w drugiej połowie czerwca w Las Vegas.

„Podczas konferencji HPE zaprezentowało wiele przełomowych innowacji oraz nowych usług. Równocześnie poinformowano o uruchomieniu inicjatyw, które poszerzą nasze możliwości współpracy z zespołami HPE: dostęp do nowych źródeł informacji, sposobów na podnoszenie kompetencji pracowników i zwiększanie zyskowności. Wspólny biznes będzie teraz prostszy. Betacom będzie mógł łatwiej wyróżnić się na tle konkurencji i budować trwałą przewagę, która przekłada się bezpośrednio na nasz oraz HPE sukces rynkowy” – powiedział Robert Fręchowicz, założyciel a obecnie Członek Zarządu Betacom, który reprezentował spółkę na HPE Global Partner Summit 2019.

Betacom posiada obecnie status Platynowego Partnera. Wyróżnienie otrzymane pod koniec ubiegłego roku potwierdza doskonałe relacje biznesowe pomiędzy Betacom a HPE. To najwyższy poziom partnerstwa w ekosystemie HPE – potwierdza osiągnięcia Betacom w sprzedaży oraz wdrożeniach technologii oferowanych przez HPE.

Udostępnij

Kontakt dla inwestorów

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>