Betacom partnerem Moneta Aurea – największego konkursu podatkowego w Polsce

Betacom
15 marca 2006

Konkurs przeznaczony jest dla studentów i absolwentów uczelni, którzy chcą poszerzyć i sprawdzić swoją wiedzę o podatkach. Moneta Aurea to szansa na odbycie płatnego stażu w międzynarodowej firmie doradczej Deloitte lub dzienniku Rzeczpospolita. Na finalistów Moneta Aurea czekają również atrakcyjne nagrody – laptopy, notebooki, iPody oraz bilety lotnicze. Celem konkursu jest pomoc młodym ludziom w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Betacom jest partnerem Moneta Aurea i jako sponsor wspiera przedsięwzięcie finansowo. Firma jest fundatorem jednych z głównych nagród rzeczowych w konkursie. Będą nimi notebooki najnowszej generacji marki Lenovo.

Pierwsza edycja Moneta Aurea cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem – wzięło w niej udział ponad 1500 studentów i absolwentów 140 uczelni wyższych z całej Polski, reprezentujących ponad 100 różnych kierunków studiów i 400 miast. Zwycięzcy, po odbyciu stażu, otrzymali propozycje pracy w Deloitte. Drugiej edycji towarzyszy jeszcze większe zainteresowanie, wzmacniające pozycję Moneta Aurea jako największego konkursu podatkowego w Polsce.
Moneta Aurea składa się z trzech etapów. Najpierw trzeba się zarejestrować na www.monetaaurea.interia.pl, aby 5 kwietnia wziąć udział w teście z wiedzy o podatkach. Drugi etap to część pisemna – odbędzie się 12 maja w Warszawie. Zadaniem będzie napisanie krótkiego tekstu dziennikarskiego i rozwiązanie testu. Do wielkiego, ustnego półfinału zakwalifikuje się 12 najlepszych osób, którym jury zada po trzy pytania i na tej podstawie wyłoni 5 finalistów.

***
Firma Betacom S.A. istnieje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się produkcją oprogramowania, doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych oraz integracją systemów komputerowych. Betacom należy do grona 6 największych integratorów na polskim rynku. Firma od wielu lat współpracuje m.in. z IBM, HP, Cisco Systems, Microsoft, Oracle.
Swoją główną działalność firma skupia na integracji systemów informatycznych i usług sieciowych, kompleksowej obsłudze informatycznej, oferowaniu systemów e-learningowych, budowie systemów bezpieczeństwa i archiwizacji danych, dostawie markowego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania renomowanych producentów. Firma posiada szybko rozwijającą się ogólnopolską sieć serwisową. Od 19 marca 2004 r. akcje Betacom notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>