BETACOM rozszerza kompetencje i zdobywa nowe specjalizacje w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa Fortinet

Betacom
20 września 2023

Tegoroczne wakacje to już tylko wspomnienie, ale dla nas nie był to okres wyłącznie błogiego odpoczynku. Nasi inżynierowie intensywnie się szkolili, zdobywali wiedzę w zakresie instalacji, konfiguracji i utrzymania rozwiązań Fortinet Security Fabric. Teraz przyszedł czas na praktyczne wykorzystanie kompetencji.

„Obecnie mamy aż 4 inżynierów posiadających certyfikacje Fortinet, w tym 3 z certyfikacjami NSE7 z obszaru rożnych technologii. To jednocześnie oznacza, że mogliśmy uzyskać nowe tytuły i specjalizacje m.in. w zakresie SD-WAN i Adaptive Cloud Security. Także nasi sprzedawcy i eksperci presales odbyli kursy, szkolenia, testy weryfikujące ich wiedzę dotyczącą rozwiązań Fortinet. Druga połowa roku zapowiada się dla nas bardzo pracowicie. Już teraz realizujemy kilka projektów w nowych obszarach, a na horyzoncie rysują się kolejne interesujące przedsięwzięcia” – mówi Tomasz Głażewski, Hybrid IT Leader w Betacom S.A.

Specjalizacje są bardzo istotne dla wszystkich integratorów, ponieważ nie tylko potwierdzają kompetencje w wybranych obszarach, ale umożliwiają prowadzenie innowacyjnych projektów łączących różne technologie w nowych przestrzeniach biznesowych.

Specjalizacje Betacom w obszarze rozwiązań Fortinet:

  • Adaptive Cloud Security

Potwierdza kompetencje w obszarze analizy, projektowania, wdrażania i utrzymania infrastruktury Fortinet w chmurze publicznej, w szczególności rozwiązań FortiGate i FortiWeb -. Specjalizacja uwzględnia scenariusze obejmujące niestandardowe konfiguracje łączące wiele różnych produktów, a także identyfikowanie i rozwiazywanie potencjalnych problemów.

  • Data Center

Potwierdza kompetencje w obszarze analizy, projektowania, wdrażania i utrzymania rozwiązań Fortinet wykorzystywanych do ochrony środowisk hybrydowych centrów danych, w szczególności przy wykorzystaniu produktów takich jak FortiGate, FortiManager, i FortiAnalyzer. Warunkiem zdobycia tej specjalizacji jest posiadanie przez firmę co najmniej 3 różnych inżynierów z certyfikacją na poziomie NSE7.

  • LAN Edge and SD-Branch

Potwierdza kompetencje w obszarze analizy, projektowania, wdrażania i utrzymania sieci LAN i WLAN oraz mechanizmów zabezpieczenia dostępu do sieci lokalnej, w szczególności rozwiązań FortiGate, FortiSwitch, FortiManager i FortiAnalyzer , a także FortiAP i FortiAuthenticator . Firma posiadająca specjalizację LAN Edge and SD-Branch gwarantuje klientom najwyższy poziom praktycznej wiedzy eksperckiej dotyczącej zarządzania tożsamością i produktów działających na brzegu sieci – zarówno przewodowej jak i bezprzewodowej.

  • SD-WAN

Potwierdza kompetencje w obszarze analizy, projektowania, wdrażania i utrzymania bezpiecznej sieci SD-WAN, w szczególności przy użyciu -rozwiązań FortiGate, FortiManager i FortiAnalyzer -. Specjalizacja uwzględnia zaawansowane scenariusze techniczne, w których wykorzystywane jest wiele urządzeń FortiGate.

Umów się na spotkanie z naszym ekspertem.

Udostępnij

Kontakt dla inwestorów

Zobacz także

18 marca 2024

HPE CloudPhysics - uwolnij pełen potencjał swojego IT. Za darmo!

HPE CloudPhysics to platforma analityczna oparta na chmurze, która zapewnia firmom wgląd w sytuację oraz dostarcza rekomendacji w celu optymalizacji ich infrastruktury IT. Czy warto zainteresować się tym rozwiązaniem HPE? Większa widoczność utylizacji zasobów chmury i lokalnych oraz komplet informacji potrzebnych do podsumowania i porównania kosztów Konsekwencją większej widoczności jest ograniczenie kosztów chmury – pomocne w tym są […]

>
15 lutego 2024

Wydarzenie online - Cyberbezpieczeństwo a Dyrektywa NIS 2. Praktyczne rozważania.

Zapraszamy na spotkanie eksperckie, które poświęcone będzie tematyce cyberbezpieczeństwa w kontekście Dyrektywy NIS 2. Dyrektywa NIS 2 to strategiczny dokument regulujący bezpieczeństwo cyfrowe w Unii Europejskiej. Podczas spotkania zaprezentujemy najnowsze wymagania i wytyczne. Termin: Środa, 28 lutego 2024r., godzina 10.00- 12.30 LINK DO REJESTRCJI AGENDA Dyrektywa NIS 2 – nowy, wyższy poziom w zakresie regulacji cyberbezpieczeństwa […]

>
13 lutego 2024

Zaproszenie na webinar #SecurityFocus - Defender for Identity

Betacom S.A., Microsoft, AB S.A. zapraszają do udziału w kolejnym webnarze w zakresie cyberbezpieczeństwa #Security Focus Akademia Microsoft. Termin: czwartek, 29 luty 2024r., godzina 11.00 LINK DO REJESTRACJI Najbliższy temat to: Defender for Identity. Zabezpiecz tożsamość w organizacji. Agenda spotkania: Wyzwania związane z zarządzaniem tożsamością Wprowadzenie do Defender for Identity Rola Defender for Identity w […]

>