BETACOM rozszerza kompetencje i zdobywa nowe specjalizacje w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa Fortinet

Betacom
20 września 2023

Tegoroczne wakacje to już tylko wspomnienie, ale dla nas nie był to okres wyłącznie błogiego odpoczynku. Nasi inżynierowie intensywnie się szkolili, zdobywali wiedzę w zakresie instalacji, konfiguracji i utrzymania rozwiązań Fortinet Security Fabric. Teraz przyszedł czas na praktyczne wykorzystanie kompetencji.

„Obecnie mamy aż 4 inżynierów posiadających certyfikacje Fortinet, w tym 3 z certyfikacjami NSE7 z obszaru rożnych technologii. To jednocześnie oznacza, że mogliśmy uzyskać nowe tytuły i specjalizacje m.in. w zakresie SD-WAN i Adaptive Cloud Security. Także nasi sprzedawcy i eksperci presales odbyli kursy, szkolenia, testy weryfikujące ich wiedzę dotyczącą rozwiązań Fortinet. Druga połowa roku zapowiada się dla nas bardzo pracowicie. Już teraz realizujemy kilka projektów w nowych obszarach, a na horyzoncie rysują się kolejne interesujące przedsięwzięcia” – mówi Tomasz Głażewski, Hybrid IT Leader w Betacom S.A.

Specjalizacje są bardzo istotne dla wszystkich integratorów, ponieważ nie tylko potwierdzają kompetencje w wybranych obszarach, ale umożliwiają prowadzenie innowacyjnych projektów łączących różne technologie w nowych przestrzeniach biznesowych.

Specjalizacje Betacom w obszarze rozwiązań Fortinet:

  • Adaptive Cloud Security

Potwierdza kompetencje w obszarze analizy, projektowania, wdrażania i utrzymania infrastruktury Fortinet w chmurze publicznej, w szczególności rozwiązań FortiGate i FortiWeb -. Specjalizacja uwzględnia scenariusze obejmujące niestandardowe konfiguracje łączące wiele różnych produktów, a także identyfikowanie i rozwiazywanie potencjalnych problemów.

  • Data Center

Potwierdza kompetencje w obszarze analizy, projektowania, wdrażania i utrzymania rozwiązań Fortinet wykorzystywanych do ochrony środowisk hybrydowych centrów danych, w szczególności przy wykorzystaniu produktów takich jak FortiGate, FortiManager, i FortiAnalyzer. Warunkiem zdobycia tej specjalizacji jest posiadanie przez firmę co najmniej 3 różnych inżynierów z certyfikacją na poziomie NSE7.

  • LAN Edge and SD-Branch

Potwierdza kompetencje w obszarze analizy, projektowania, wdrażania i utrzymania sieci LAN i WLAN oraz mechanizmów zabezpieczenia dostępu do sieci lokalnej, w szczególności rozwiązań FortiGate, FortiSwitch, FortiManager i FortiAnalyzer , a także FortiAP i FortiAuthenticator . Firma posiadająca specjalizację LAN Edge and SD-Branch gwarantuje klientom najwyższy poziom praktycznej wiedzy eksperckiej dotyczącej zarządzania tożsamością i produktów działających na brzegu sieci – zarówno przewodowej jak i bezprzewodowej.

  • SD-WAN

Potwierdza kompetencje w obszarze analizy, projektowania, wdrażania i utrzymania bezpiecznej sieci SD-WAN, w szczególności przy użyciu -rozwiązań FortiGate, FortiManager i FortiAnalyzer -. Specjalizacja uwzględnia zaawansowane scenariusze techniczne, w których wykorzystywane jest wiele urządzeń FortiGate.

Umów się na spotkanie z naszym ekspertem.

Udostępnij

Zobacz także

14 września 2023

Bezpieczeństwo w środowisku Microsoft 365 to proces ciągły!

Microsoft stale aktualizuje i rozszerza swoje rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, aby sprostać zmieniającym się zagrożeniom, dlatego ważne jest, aby być na bieżąco z nowościami i dostosowywać strategię bezpieczeństwa do aktualnych potrzeb. Jak zająć się zwiększeniem poziomu bezpieczeństwa dowiecie się Państwo z krótkiej instrukcji w artykule. Microsoft 365 (wcześniej znany jako Office 365) to rozbudowany pakiet […]

>
21 czerwca 2023

Betacom wyłącznym partnerem SER Group w Polsce

Rozwijamy strategiczne partnerstwo z SER Group, liderem na rynku usług inteligentnego zarządzania treścią w organizacji. Oparta na sztucznej inteligencji platforma Doxis Intelligent Content Automation i jej pakiety rozwiązań dla najważniejszych procesów biznesowych, automatyzują zrozumienie treści w ekosystemach przedsiębiorstw. Uznane przez analityków rynkowych rozwiązania SER Group ułatwiają codzienną pracę już ponad pięciu milionom użytkowników. SER Group […]

>
20 stycznia 2023

Hattrick Betacom na Kongresie Partnerów Hewlett Packard Enterprise

To był Kongres pełen emocji! Doroczne spotkanie Partnerów Hewlett Packard Enterpise jest czasem podsumowania oraz rozmów o planach na kolejny rok.  Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania było „The Team”.  W Betacom kierujemy się wartościami #współpraca #Innowacyjność #odpowiedzialność, które dla nas cechują dobry i zgrany Zespół. Tym bardziej cieszymy się, że zostaliśmy wyróżnieni trzema wyjątkowo cennymi nagrodami […]

>