Betacom S.A. jednym z czterech najlepszych Partnerów IBM

Betacom
29 kwietnia 2005

Betacom S.A. został uznany jednym z czterech najlepszych Partnerów IBM w regionie CEMA. Nagrodę otrzymał za doskonałe zrozumienia potrzeb klientów i rynku oraz dynamiczny rozwój sprzedaży rozwiązań wykorzystujących technologię IBM.

Nagrody wręczone zostały podczas dorocznego spotkania Top IBM Business Partner CEMA. W imieniu Betacomu, statuetkę z rąk Dyrektora Generalnego IBM na region CEMA, Piera Corsiniego odebrał prezes zarządu Betacomu, Mirosław Załęski.

„To bardzo ważna nagroda dla Betacomu, gdyż po raz pierwszy nasza firma została wyróżniona nie tylko wśród krajowych Partnerów IBM, ale też w rywalizacji międzynarodowej. Jest to potwierdzenie naszych wysokich kompetencji i dynamicznego zwiększania sprzedaży” – powiedział prezes Mirosław Załęski.

Betacom został wyróżniony spośród kilkuset Partnerów w całym regionie CEMA obejmującym 50 krajów z Europy Centralnej i Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki.

„Gratuluję naszemu Partnerowi tak prestiżowego wyróżnienia. Betacom jest świetnie zorganizowaną firmą, a jej dynamiczny rozwój świadczy o zrozumieniu potrzeb polskiego rynku. Współpraca z Partnerami jest priorytetem w działalności IBM, dlatego sukces Betacom jest dla nas powodem do dumy” – powiedział Dariusz Fabiszewski, Dyrektor Generalny IBM Polska.

Poza Betacomem w tym roku nagrody otrzymała też firma Emax S.A. z Polski i dwie firmy zagraniczne.

Dodatkowe informacje:
Magdalena Kwiatkowska, Betacom S.A.
tel.: (+48 22) 332 98 19, e-mail: mkwiatkowska@betacom.com.pl

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>