Betacom S.A. Partnerem Tematycznym IBM Forum

Betacom
8 września 2005

Betacom był Partnerem Tematycznym wrześniowego IBM Forum. Ta konferencja, to jedno z największych wydarzeń na polskim rynku informatycznym, a partnerstwo w niej jest dużym wyróżnieniem.

Trzecie już IBM Forum odbyło się 7 września 2005 r. w warszawskim hotelu Marriott. Konferencja ta adresowana jest do osób podejmujących decyzje w obszarze informatyki w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Do uczestnictwa zaproszone zostały firmy odgrywające kluczową rolę w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

„Tytuł partnera tematycznego to wyróżnienie dla Betacomu oraz potwierdzenie naszej wysokiej pozycji na rynku.” – powiedział Mirosław Załęski, prezes zarządu Batacomu – „Współtworzenie konferencji było wspaniałą okazją do podzielenia się naszymi doświadczeniami z innymi firmami z branży.”

Tytuł Partnera Tematycznego, którym wyróżniony został Betacom wiązał się z merytorycznym udziałem w Forum. Podczas sesji poświeconej Zarządzaniu bezpieczeństwem i ryzykiem operacyjnym, Tadeusz Knaś, Dyrektor Działu Storage i Zarządzania Infrastrukturą IT przedstawił case study, pt. Zarządzanie bezpieczeństwem danych w systemach krytycznych.

Celem Forum było przedstawienie najnowszych trendów w informatyce oraz zaprezentowanie rozwiązań, które pozwolą na usprawnienie działań przedsiębiorstwa oraz na uzyskanie przewagi nad konkurencją. Podczas Konferencji podejmowane były kwestie dotyczące optymalizacji środowiska IT, zarządzania informacjami oraz ryzykiem operacyjnym. Uczestnicy Forum dyskutowali również na temat wzrostu elastyczności funkcjonowania organizacji oraz zarządzania systemami bezpieczeństwa.

***
Firma Betacom S.A. istnieje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się produkcją oprogramowania, doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych oraz integracją systemów komputerowych. Betacom należy do grona 6największych integratorów na polskim rynku. Firma od wielu lat współpracuje m.in. z IBM, HP, Cisco Systems, Microsoft, Oracle.
Swoją główną działalność firma skupia na integracji systemów informatycznych i usług sieciowych, kompleksowej obsłudze informatycznej, oferowaniu systemów e-learningowych, budowie systemów bezpieczeństwa i archiwizacji danych, dostawie markowego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania renomowanych producentów. Firma posiada szybko rozwijającą się ogólnopolską sieć serwisową. Od 19 marca 2004 r. akcje Betacom notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

***
Dodatkowe informacje:

Magdalena Kwiatkowska
tel.: (+48 22) 332 98 19
e-mail: pr@betacom.com.pl

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>