Betacom S.A. polskim laureatem HP Software Partner of the Year Award 2006

Betacom
14 grudnia 2006

Otrzymana przez Betacom nagroda w kategorii HP Software Partner of the Year jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w sprzedaży, obsłudze klientów, wdrażaniu i opracowywaniu rozwiązań z wykorzystaniem oprogramowania HP Software (HP Openview). Betacom S.A. najlepiej spośród wszystkich partnerów wywiązał się założonych celów, co przełożyło się na docenienie spółki prestiżową nagrodą.

W dniach 12-15 grudnia br. w Wiedniu już po raz dziewiąty odbywa się ceremonia przyznania dorocznych nagród „Partner Roku” (HP Software Partner of the Year Awards) – HP Software Universe 2006. Nagrody są przyznawane za szczególne zaangażowanie w sprzedaż i wdrażanie oprogramowania firmy Hewlett-Packard przez partnerów z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Uczestnicy konferencji mają dostęp do targów rozwiązań wyspecjalizowanych — prezentacji ofert HP i partnerów, jak i możliwość spotkania się ze specjalistami ds. produktów, kadrą kierowniczą HP.

Betacom S.A. od wielu lat z powodzeniem wdraża projekty informatyczne. Jednocześnie jest również wieloletnim partnerem HP. Spółka od dawna opracowuje rozwiązania, które opierają się na oprogramowaniu HP Software. Zakończone z sukcesem implementacje istotnie przyczyniają się do wzrostu przychodów HP w swoim regionie.

„Bardzo cieszymy się z tak prestiżowej nagrody. Jest to dla nas nie tylko miłe wyróżnienie ale i potwierdzenie, iż przyjęta przez nas strategia rozwoju kompetencji oprogramowania o dużej wartości dodanej była słuszna. Nagroda jest efektem dużej ilości udanych wdrożeń rozwiązań HP Software przeprowadzonych przez Betacom S.A.” – powiedział Mirosław Załęski, Prezes Zarządu Betacom S.A.

Rodzina HP Software to narzędzia i rozwiązania przeznaczone do zintegrowanego zarządzania infrastrukturą teleinformatyczną, m.in. do rozwijania, wdrażania, administracji, budowania bezpieczeństwa i zarządzania systemami informatycznymi.

####

Betacom S.A. zajmuje się produkcją oprogramowania, doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem systemów komputerowych. Od wielu lat z powodzeniem wdraża projekty informatyczne w bankowości, ubezpieczeniach, telekomunikacji, przemyśle, administracji samorządowej i państwowej. Klientami spółki są międzynarodowe korporacje będące liderami w zakresie stosowania najnowszych rozwiązań informatycznych, znane instytucje użyteczności publicznej, a także mniejsze firmy budujące swoją pozycję rynkową. Betacom S.A. istnieje od 1995r., a od 2004 r. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

HP dostarcza rozwiązania techniczne użytkownikom indywidualnym i instytucjonalnym z całego świata. Oferta firmy obejmuje infrastrukturę informatyczną, usługi globalne, systemy obliczeniowe dla firm i użytkowników indywidualnych oraz rozwiązania do druku i przetwarzania obrazu. Przychody HP za cztery kwartały finansowe, z których ostatni zakończył się 31 lipca 2006 r., wyniosły łącznie 90 mld USD. Więcej informacji na temat HP (NYSE, Nasdaq: HPQ) można znaleźć pod adresem www.hp.com.

Kontakt dla prasy: Adrian Gawlikowski, Marcin Roszkowski CORE PR; adrian.gawlikowski@corepr.pl; marcin.roszkowski@corepr.pl; tel.(22) 692 16 55, 507 134 937.

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>