Betacom S.A. wyróżniona przez Adobe za projekt e-Deklaracje

Betacom
8 maja 2008

Spółka Betacom S.A. otrzymała wyróżnienie od Adobe Systems. Betacom nagrodzono za wdrożenie formularzy elektronicznych, wraz z podpisem elektronicznym, stosowanych w e-Deklaracjach Ministerstwa Finansów. Wyróżnienie zostało przyznane podczas dorocznej konferencji dla najlepszych partnerów Adobe.

„Betacom S.A. zostało nagrodzone jako Partner Roku w regionie Polska i Kraje Bałtyckie w kategorii Rozwiązanie typu Enterprise. To wyróżnienie jest zasługą ogromu pracy, który Betacom S.A. włożył we wdrożenie systemu elektronicznych formularzy” – powiedział Arkadiusz Krawczyk, Country Manager Adobe Polska.

W ostatnim roku Spółka Betacom S.A. zbudowała kompetencje w zakresie oferty Adobe, które pozwalają oferować rozwiązania tego typu Klientom w Polsce.

e-Deklaracje to system, który umożliwia składanie deklaracji podatkowych drogą elektroniczną. Od 2008 r. w ten sposób z podatku może rozliczać się każdy podatnik i płatnik, niezależnie od wysokości rocznych przychodów. Dzięki temu rozwiązaniu podatki rozliczane są szybciej i łatwiej.

Od 1. kwietnia dostępnych jest już 44 e-Deklaracji w tym m.in. PIT-y roczne 36, 36L, 37, 38. W lipca planowane jest zwiększenie tej liczby o 17 deklaracji w tym PIT 11. Kolejnych 20 deklaracji zostanie dodanych od stycznia 2009.

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>