Betacom S.A. wyróżniona przez Adobe za projekt e-Deklaracje

Betacom
8 maja 2008

Spółka Betacom S.A. otrzymała wyróżnienie od Adobe Systems. Betacom nagrodzono za wdrożenie formularzy elektronicznych, wraz z podpisem elektronicznym, stosowanych w e-Deklaracjach Ministerstwa Finansów. Wyróżnienie zostało przyznane podczas dorocznej konferencji dla najlepszych partnerów Adobe.

„Betacom S.A. zostało nagrodzone jako Partner Roku w regionie Polska i Kraje Bałtyckie w kategorii Rozwiązanie typu Enterprise. To wyróżnienie jest zasługą ogromu pracy, który Betacom S.A. włożył we wdrożenie systemu elektronicznych formularzy” – powiedział Arkadiusz Krawczyk, Country Manager Adobe Polska.

W ostatnim roku Spółka Betacom S.A. zbudowała kompetencje w zakresie oferty Adobe, które pozwalają oferować rozwiązania tego typu Klientom w Polsce.

e-Deklaracje to system, który umożliwia składanie deklaracji podatkowych drogą elektroniczną. Od 2008 r. w ten sposób z podatku może rozliczać się każdy podatnik i płatnik, niezależnie od wysokości rocznych przychodów. Dzięki temu rozwiązaniu podatki rozliczane są szybciej i łatwiej.

Od 1. kwietnia dostępnych jest już 44 e-Deklaracji w tym m.in. PIT-y roczne 36, 36L, 37, 38. W lipca planowane jest zwiększenie tej liczby o 17 deklaracji w tym PIT 11. Kolejnych 20 deklaracji zostanie dodanych od stycznia 2009.

Udostępnij

Zobacz także

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Realizowany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz firmę Betacom S.A. Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na podstawie analizy ruchów głowy pacjenta wyznacza tzw. siatkę ruchomości […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>
Bezpieczne bujać w obłokach, czyli jak przeprowadzić transformację cyfrową z Betacom.
21 maja 2020

Bezpieczne bujać w obłokach, czyli jak przeprowadzić transformację cyfrową z Betacom.

22 maja wspólnie z Fortinet mieliśmy okazję być Partnerem Strategicznym VII Konferencji organizowanej przez IDG wydawcę Computerworld. To już VIII edycja wydarzenia, które poświęcone jest tematyce chmurowej. Jak efektywnie wykorzystać technologie cloud w rozwoju biznesu, co skłania biznes do inwestycji w rozwiązania chmurowe, jak zmieniają się firmy dzięki chmurze o tym mieliśmy okazję posłuchać podczas […]

>