Betacom S.A wyróżniony za największą sprzedaż rozwiązań HP Software

Betacom
1 grudnia 2008

W Pałacu Prymasowskim 27 listopada br. nastąpiło wręczenie prestiżowych statuetek dla najlepszych partnerów biznesowych firmy HP. Betacom S.A została wyróżniona w dwóch kategoriach.

Odbywająca się już po raz trzeci Gala Liderów HP jest najważniejszą uroczystością, podczas której są prezentowani i nagradzani najlepsi partnerzy HP. W tegorocznym plebiscycie przyznanych zostało 16 nagród za najwyższe osiągnięcia w sprzedaży w roku finansowym 2008. Spółka Betacom została uhonorowana nagrodami w kategoriach:

– osiągniecie najwyższej sprzedaży komputerów osobistych i monitorów dla firm
– najwyższa sprzedaż rozwiązań HP Software

Betacom S.A jest szczególnie zaangażowany w sprzedaż i wdrażanie oprogramowania HP. Wyrazem tych działań jest kolejna prestiżowa nagroda przyznana w tej kategorii – w grudniu 2006r. Spółce przyznano tytuł HP Software Partner of the Year Award 2006.

„Otrzymane nagrody są dla nas bardzo ważnym wyróżnieniem. Dostrzeżono działalność Spółki, systematyczny wzrost jej kompetencji oraz ich przełożenie na wyniki sprzedażowe. Szczególnie cieszymy się z wyróżnienia ze sprzedaży rozwiązań HP Software, których wdrożenia zakończyły się wieloma sukcesami. Mimo że jesteśmy partnerem firmy HP od ponad dziesięciu lat, to w 2008r po raz pierwszy udało nam się uzyskać pozycję lidera sprzedaży w Polsce w 2 kategoriach. Nagrody w tych kategoriach mobilizują nas do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku” – mówi Mirosław Załęski, Prezes Betacom S.A.

Betacom S.A posiada również tytuł Preferred Partner GOLD, który jest potwierdzeniem najwyższych kompetencji w zakresie oferowania i wdrażania technologii HP. Do posiadaczy tego tytułu należy niewielkie, elitarne grono Partnerów HP.

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>