Betacom SA wyłącznym Partnerem firmy Fast

Betacom
25 kwietnia 2006

3 kwietnia 2006 roku podpisana została umowa o współpracy pomiędzy Betacom S.A. i norweską firmą Fast Serach & Transfer. Fast przoduje w dziedzinie technologii wyszukiwania i od lat utrzymuje w niej pozycję światowego lidera.

W ramach umowy Betacom S.A. odpowiedzialny będzie za wprowadzanie na polski rynek produktów Fast, ich sprzedaż oraz wdrażanie związanych z platformami wyszukiwania nowych rozwiązań informatycznych. Zajmie się także szeroko pojętym marketingiem marki.

Fast kreuje nowe tendencje rozwoju. Tworzy rozwiązania udoskonalające platformy pozyskujące niezbędne dla klienta informacje. Wdrażane przez Fast rozwiązania opierają się na platformach dostosowanych do specyfiki danej działalności gospodarczej. Kompleksowy system wyszukiwania bazuje na środowisku korporacyjnym, osobistym i przenośnym, i jest obsługiwany przez odpowiadające im platformy: Fast ESP, Fast PSP oraz Fast MSP. Różnorodność stosowanych przez firmę Fast rozwiązań jest gwarancją skutecznych, bezpiecznych i przejrzystych operacji. Firma oferuje też narzędzia, które monitorują konkurencję, zapewniają ochronę marki, obsługują zgodność z przepisami prawa i polityką firmy oraz pośredniczą w sprzedaży produktów, mediów, reklam, wiadomości itp.

Firma Fast powstała w 1997 roku. Szybko podbiła światowy rynek, stając się globalną organizacją posiadającą siedziby na sześciu kontynentach. Rozwiązania firmy Fast działają jako kluczowe instalacje w ponad 3500 firmach. W 1999 firma stworzyła wyszukiwarkę internetowej AlltheWeb, która w 2003 roku została sprzedana firmie Overture. Do klientów firmy należą między innymi: Reuters, New York Times, Washington Post, Siemens, CERN UNICEF, IBM, CitySearch, McGraw-Hill, Penguin.

Więcej informacji o firmie Fast i proponowanych przez nią rozwiązaniach znajdziecie Państwo pod adresem:
http://www.fastsearch.com

***
Firma Betacom S.A. istnieje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się produkcją oprogramowania, doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych oraz integracją systemów komputerowych. Betacom należy do grona 6 największych integratorów na polskim rynku. Firma od wielu lat współpracuje m.in. z IBM, HP, Cisco Systems, Microsoft, Oracle.
Swoją główną działalność firma skupia na integracji systemów informatycznych i usług sieciowych, kompleksowej obsłudze informatycznej, oferowaniu systemów e-learningowych, budowie systemów bezpieczeństwa i archiwizacji danych, dostawie markowego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania renomowanych producentów. Firma posiada szybko rozwijającą się ogólnopolską sieć serwisową. Od 19 marca 2004 r. akcje Betacom notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>