Betacom w prestiżowym gronie Partnerów LAR Microsoft

Betacom
18 maja 2010

Betacom S.A. – Microsoft Gold Certified Partner znalazł się w gronie nielicznych Partnerów Microsoft, którzy będą obsługiwać największych klientów amerykańskiego giganta. Status LAR upoważnia do dostarczania licencji w ramach specjalistycznych umów dla dużych organizacji m.in. administracji publicznej, sektorów przemysłowego, finansowego i telekomunikacyjnego.

Autoryzacja Large Account Reseller (LAR) umożliwia Partnerom Microsoft obsługę najważniejszych klientów w zakresie dostarczania licencji na oprogramowanie. W ramach autoryzacji Betacom S.A. dysponuje prawami sprzedaży licencji w ramach umów Select, Enterprise Agreement oraz Campus.

Status ten to dla nas nie tylko wyróżnienie, ale również nasze zobowiązanie do realizacji wielu przedsięwzięć informatycznych w oparciu o technologię Microsoft. Wierzę, że wspólnie osiągniemy te cele, wzmacniając jednocześnie naszą pozycję na polskim rynku” – mówi Artur Jurski – Wiceprezes Zarządu Betacom S.A.

Dzięki autoryzacji LAR, Betacom S.A. znalazł się wśród nielicznych firm w Polsce, które mogą zawierać znaczące kontrakty na wieloletnie umowy Microsoft EA i Select oraz świadczyć usługi Microsoft, zarówno w kontekście Klientów Enterprise, jak i SMB we wszystkich sektorach rynku.

Cechą wyróżniającą Betacom S.A. jest posiadanie prawa do realizacji bezpłatnych usług i autoryzowanych szkoleń Mircrosoft dostępnych dla klientów, którzy mogą w ramach zawartych umów korzystać z benefitów Software Assurance.

Partnerzy Microsoft, otrzymujący status LAR charakteryzują się odpowiednimi kwalifikacjami i kompetencjami w dostarczaniu licencji oraz integracji systemów.

Betacom S.A. od kilku lat rozwija swoje kompetencje w zakresie rozwiązań Microsoft, osiągając najważniejsze statusy specjalizacyjne, m.in.:

  • Learning Solutions,
  • Security Solutions,
  • Information Worker Solutions,
  • Unified Communication Solution,
  • Data Management Solutions,
  • Licensing Solutions (poziom MLMP),
  • Server Platform Solutions,
  • Desktop Platform Solutions,
  • Networking Infrastructure Solutions.
Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>