Betacom w prestiżowym gronie Partnerów LAR Microsoft

Betacom
18 maja 2010

Betacom S.A. – Microsoft Gold Certified Partner znalazł się w gronie nielicznych Partnerów Microsoft, którzy będą obsługiwać największych klientów amerykańskiego giganta. Status LAR upoważnia do dostarczania licencji w ramach specjalistycznych umów dla dużych organizacji m.in. administracji publicznej, sektorów przemysłowego, finansowego i telekomunikacyjnego.

Autoryzacja Large Account Reseller (LAR) umożliwia Partnerom Microsoft obsługę najważniejszych klientów w zakresie dostarczania licencji na oprogramowanie. W ramach autoryzacji Betacom S.A. dysponuje prawami sprzedaży licencji w ramach umów Select, Enterprise Agreement oraz Campus.

Status ten to dla nas nie tylko wyróżnienie, ale również nasze zobowiązanie do realizacji wielu przedsięwzięć informatycznych w oparciu o technologię Microsoft. Wierzę, że wspólnie osiągniemy te cele, wzmacniając jednocześnie naszą pozycję na polskim rynku” – mówi Artur Jurski – Wiceprezes Zarządu Betacom S.A.

Dzięki autoryzacji LAR, Betacom S.A. znalazł się wśród nielicznych firm w Polsce, które mogą zawierać znaczące kontrakty na wieloletnie umowy Microsoft EA i Select oraz świadczyć usługi Microsoft, zarówno w kontekście Klientów Enterprise, jak i SMB we wszystkich sektorach rynku.

Cechą wyróżniającą Betacom S.A. jest posiadanie prawa do realizacji bezpłatnych usług i autoryzowanych szkoleń Mircrosoft dostępnych dla klientów, którzy mogą w ramach zawartych umów korzystać z benefitów Software Assurance.

Partnerzy Microsoft, otrzymujący status LAR charakteryzują się odpowiednimi kwalifikacjami i kompetencjami w dostarczaniu licencji oraz integracji systemów.

Betacom S.A. od kilku lat rozwija swoje kompetencje w zakresie rozwiązań Microsoft, osiągając najważniejsze statusy specjalizacyjne, m.in.:

  • Learning Solutions,
  • Security Solutions,
  • Information Worker Solutions,
  • Unified Communication Solution,
  • Data Management Solutions,
  • Licensing Solutions (poziom MLMP),
  • Server Platform Solutions,
  • Desktop Platform Solutions,
  • Networking Infrastructure Solutions.
Udostępnij

Zobacz także

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Realizowany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz firmę Betacom S.A. Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na podstawie analizy ruchów głowy pacjenta wyznacza tzw. siatkę ruchomości […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>
Bezpieczne bujać w obłokach, czyli jak przeprowadzić transformację cyfrową z Betacom.
21 maja 2020

Bezpieczne bujać w obłokach, czyli jak przeprowadzić transformację cyfrową z Betacom.

22 maja wspólnie z Fortinet mieliśmy okazję być Partnerem Strategicznym VII Konferencji organizowanej przez IDG wydawcę Computerworld. To już VIII edycja wydarzenia, które poświęcone jest tematyce chmurowej. Jak efektywnie wykorzystać technologie cloud w rozwoju biznesu, co skłania biznes do inwestycji w rozwiązania chmurowe, jak zmieniają się firmy dzięki chmurze o tym mieliśmy okazję posłuchać podczas […]

>