Business Partner Select dla Betacom S.A. Certyfikat od Hewlett-Packard

Betacom
11 kwietnia 2005

Betacom S.A. otrzymał autoryzację HP Business Partner Select. Certyfikatem tym Hewlett-Packard wyróżnia partnerów handlowych posiadających wysokie specjalistyczne kompetencje.

„Ten status jest niezwykle ważny gdyż potwierdza, że Betacom jest dynamicznie rozwijającą się firmą o udokumentowanych, stale rosnących kompetencjach i silnej pozycji rynkowej.” – powiedział Mirosław Załęski, prezes zarządu Betacomu – „HP jest jednym z kluczowych partnerów Betacomu. Współpracujemy z nim w zakresie dostaw rozwiązań informatycznych. Betacom posiada najwyższy status w zakresie oprogramowania do zarządzania infrastrukturą w zakresie HP Open View.- systemu do zarządzania infrastrukturą informatyczna i telekomunikacyjną.”

Certyfikat jest kluczowym wyróżnikiem poziomu jakości rozwiązań oferowanych przez Betacom na rynku. Partnerzy biznesowi dysponujący tym tytułem gwarantują użytkownikom profesjonalne wdrożenia rozwiązań przez najlepiej wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu klienci mogą być pewni wysokiej jakości oferowanych usług i rozwiązań.

„Z satysfakcją obserwuję, jak inwestycje w szkolenia, które zaplanowaliśmy wspólnie z Betacomem pewien czas temu, teraz przynoszą rezultaty w postaci coraz większych, wspólnych projektów” – powiedział Paweł Polok, dyrektor ds. partnerów handlowych Hewlett-Packard Polska – „Betacom jest jedną z najszybciej rosnących firm, pośród naszych partnerów handlowych, co zwiększa nasze oczekiwania dotyczące rozmiarów obrotów w najbliższych latach. Doceniamy również konsekwencję, z jaką Betacom realizuję swoje plany i poszerza zakres działalności.”

Autoryzacja upoważnia do sprzedaży produktów HP w pełnym zakresie: Open View, Storage oraz serwerów. Umożliwia również dostęp do najnowszej technologii oraz szkoleń i produktów demo, dzięki czemu firma może proponować sprawdzone rozwiązania w naszych laboratoriach. Betacom jest w pierwszej dziesiątce firm pod względem sprzedaży produktów HP.

Obecnie w Polsce autoryzacją Business Partner Select uhonorowanych jest zaledwie kilkunastu partnerów.

Dodatkowe informacje:
Magdalena Kwiatkowska, Betacom S.A.
tel.: (+48 22) 332 98 19, e-mail: mkwiatkowska@betacom.com.pl

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Realizowany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz firmę Betacom S.A. Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na podstawie analizy ruchów głowy pacjenta wyznacza tzw. siatkę ruchomości […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>
Bezpieczne bujać w obłokach, czyli jak przeprowadzić transformację cyfrową z Betacom.
21 maja 2020

Bezpieczne bujać w obłokach, czyli jak przeprowadzić transformację cyfrową z Betacom.

22 maja wspólnie z Fortinet mieliśmy okazję być Partnerem Strategicznym VII Konferencji organizowanej przez IDG wydawcę Computerworld. To już VIII edycja wydarzenia, które poświęcone jest tematyce chmurowej. Jak efektywnie wykorzystać technologie cloud w rozwoju biznesu, co skłania biznes do inwestycji w rozwiązania chmurowe, jak zmieniają się firmy dzięki chmurze o tym mieliśmy okazję posłuchać podczas […]

>