Bezpieczne bujać w obłokach, czyli jak przeprowadzić transformację cyfrową z Betacom.

Bezpieczne bujać w obłokach, czyli jak przeprowadzić transformację cyfrową z Betacom.
Betacom
21 maja 2020


20 maja wspólnie z Fortinet mieliśmy okazję być Partnerem Strategicznym VIII Konferencji organizowanej przez IDG wydawcę Computerworld. To już kolejna edycja wydarzenia, które poświęcone jest tematyce chmurowej.

Jak efektywnie wykorzystać technologie cloud w rozwoju biznesu, co skłania biznes do inwestycji w rozwiązania chmurowe, jak zmieniają się firmy dzięki chmurze o tym mieliśmy okazję posłuchać podczas intensywnego dnia, tym razem w formule online.

Wśród prelekcji nie zabrakło również naszego wystąpienia, o tym „Jak bezpiecznie bujać w obłokach” opowiedzieli Adam Łobodziński z Betacom i Paweł Wojciechowski z Fortinet. Case study z dwóch rożnych wdrożeń, w dwóch różnych chmurach publicznych i zastosowaniu rozwiązań Forinet.
Czym jest model współdzielonej odpowiedzialności w chmurze, gdzie kończy się odpowiedzialność dostawcy a za co odpowiada użytkownik.
Naszą inspiracją do wspólnego wystąpienia podczas wydarzenia, jest fakt ze w styczniu 2020 za jedno z prezentowanych wdrożeń otrzymaliśmy nagrodę za „Najciekawszy projekt chmurowy roku 2019”.
(więcej o wyróżnieniu)

Podczas wydarzenia mieliśmy również okazję poznać Zwycięzców konkursów:
Najlepsze wdrożenie usługi chmurowej w ostatnich 18 miesiącach – skierowana do firm i instytucji publicznych, którzy efektywnie sięgających po technologie cloud computing.
Najlepsze produkty i dostawcy rozwiązań chmurowych – skierowana do dostawców rozwiązań i usług chmurowych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tym ciekawym wydarzeniu.
Mamy nadzieję, spotkać się z Państwem już za rok.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z naszej prezentacji.
https://www.youtube.com/watch?v=ktZsAUqDzBY&feature=youtu.be

Rozwiązania oferowane przez Betacom, które z powodzeniem może być zaadoptowane do potrzeb w każdej branży.

Zapraszamy do kontaktu!
betacom@betacom.com.pl

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>