eo Networks S.A. po raz kolejny wśród najlepszych w Europie!

Betacom
21 października 2010

eo Networks S.A. został laureatem XI edycji Rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2010. W zestawieniu, uwzględniającym najszybciej rozwijające się firmy technologiczne w Europie Środkowej, spółka zajęła 29. pozycję. Jest to szóste z rzędu wyróżnienie dla eo Networks S.A. w tej klasyfikacji. Wg tegorocznego rankingu spółka w latach 2005-2009 osiągnęła wzrost przychodów na poziomie 465%.

Uroczysta Gala, na której zostały ogłoszone wyniki tegorocznej edycji prestiżowego rankingu odbyła się 19 października br. w Warszawie. W zestawieniu brano pod uwagę firmy z 10 krajów Europy środkowej.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyróżnienia. Ranking tworzony przez renomowaną firmę Deloitte jest dla nas bardzo cenny. Potwierdza on dużą dynamikę rozwoju naszej firmy osiągniętą dzięki wysokiej jakości produktów i usług oferowanych przez naszą spółkę. Pozwala nam także odważniej patrzeć w przyszłość, szczególnie w kontekście planowanego połączenia z Betacom S.A.” – mówi Stefan Batory, Prezes Zarządu eo Networks S.A.

To już kolejne tego typu wyróżnienie przyznane eo Networks S.A. Firma jest laureatem rankingu Technology Fast 50 CE już od 6 lat, co świadczy nie tylko o dynamicznym, ale również stabilnym wzroście. „Skutecznie realizujemy przyjętą strategię rozwoju, a kolejne wyróżnienia tylko utwierdzają nas w przekonaniu, iż droga, którą obraliśmy jest właściwa.” – dodaje Stefan Batory z eo Networks S.A.

Firma programistyczna eo Networks istnieje na rynku od 2001 roku. W swojej działalności koncentruje się na projektowaniu i budowaniu rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw z sektorów finansowego, technologicznego, mediów i telekomunikacji. Oferta EO NETWORKS SA obejmuje m.in.: usługi w zakresie planowania strategicznego, budowania aplikacji i systemów, narzędzi komunikacyjnych, architektury informacji oraz zarządzania treścią, budowy intranetów, ekstranetów oraz pełnej ekspertyzy dotyczącej wyboru rozwiązań sprzętowych, sieciowych oraz oprogramowania.

Do klientów EO NETWORKS S.A. należą m.in.: Bank Pekao S.A., Noble Bank, Open Finance S.A., ATM S.A., Onet.pl, Komisja Nadzoru Finansowego, a około 30% usług programistycznych jest sprzedawana do klientów z Niemiec.

Ranking Technology Fast 50 to zestawienie najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej, oparty o procentowy wzrost ich przychodów w okresie pięciu ostatnich lat. Tegoroczny ranking jest 11 edycją konkursu i zgromadził firmy z dziesięciu krajów Europy Środkowej: Bułgarii, Chorwacji, Republiki Czeskiej, Estonii, Węgier, Litwy, Polski, Rumunii, Serbii oraz Słowacji.

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>