Hattrick Betacom na Kongresie Partnerów Hewlett Packard Enterprise

Betacom
20 stycznia 2023

To był Kongres pełen emocji! Doroczne spotkanie Partnerów Hewlett Packard Enterpise jest czasem podsumowania oraz rozmów o planach na kolejny rok.  Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania było „The Team”. 

W Betacom kierujemy się wartościami #współpraca #Innowacyjność #odpowiedzialność, które dla nas cechują dobry i zgrany Zespół. Tym bardziej cieszymy się, że zostaliśmy wyróżnieni trzema wyjątkowo cennymi nagrodami podczas ostatniego Kongresu Partnerów HPE. 

Betacom zwyciężył w kategoriach: 

  • Największy obrót w sprzedaży  HPE Cloud Services 
  • Największy obrót w sprzedaży usług serwisowych HPE 
  • Największy obrót w sprzedaży rozwiązań HPE 

„Współpraca z HPE jest dla nas strategiczna, tym bardziej otrzymane nagrody są dla nas ogromnym wyróżnieniem i dumą. W latach ubiegłych podczas Kongresów Partnerów wielokrotne byliśmy w gronie nominowanych w różnych kategoriach. Od kilku lat utrzymujemy najwyższy poziom partnerstwa oraz wspólnie rozwijamy usługi HPE Cloud. W oparciu m.in. o technologie Hewlett Packard Enterprise Betacom rozwija swoją ofertę w zakresie usług outsourcingu. Za naszym tegorocznym sukcesem stoją ludzie, czyli zgrany zespół, który posiada określone kompetencje, doświadczenie i wiedzę. Konsekwentna, ciężka praca oraz budowa dobrego zespołu w oparciu o nasze wartości pozwala na osiągnie najlepszych wyników.”- Robert Fręchowicz, Członek Zarządu Betacom S.A.

HPE wraz ze swoją ofertą udostępniania infrastruktury HPE Cloud jest jednym z liderów usługowego modelu biznesowego “as a service” w branży IT. Firma konsekwentnie dąży do zaoferowania wszystkich swoich produktów w postaci atrakcyjnych biznesowo, elastycznych usług. Takie nowoczesne podejście do IT idealnie komponuje się ze strategią Betacom, w której kluczowe elementy stanowią hybrydowe IT, chmura obliczeniowa oraz usługi zarządzane. 

„Jesteśmy w szczególności dumni z tego, że zostaliśmy wyróżnieni w kategoriach usługowych. Budowane w oparciu o usługi chmurowe HPE rozwiązania Betacom spotykają się z dużym zainteresowaniem klientów, którzy nie potrzebują już konkretnego sprzętu czy oprogramowania, ale właśnie kompleksowych rozwiązań wyzwań biznesowych. Dzięki nam i naszym partnerom można pozyskać je szybko, na żądanie, a także charakteryzują się dużą elastycznością i skalowalnością, oferując niskie całkowite koszty użytkowania w kilkuletniej perspektywie. To propozycja, którą oczekują nasi klienci i którą staramy się coraz bardziej promować. Cieszymy się, że możemy realizować naszą usługową wizję IT we współpracy z HPE” – mówi Tomasz Głażewski, Hybrid IT Leader Betacom S.A. 

Dziękujemy za wszystkie gratulacje!  

@Zdjęcia autorstwa Polymus

Udostępnij

Kontakt dla inwestorów

Zobacz także

20 września 2023

BETACOM rozszerza kompetencje i zdobywa nowe specjalizacje w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa Fortinet

Tegoroczne wakacje to już tylko wspomnienie, ale dla nas nie był to okres wyłącznie błogiego odpoczynku. Nasi inżynierowie intensywnie się szkolili, zdobywali wiedzę w zakresie instalacji, konfiguracji i utrzymania rozwiązań Fortinet Security Fabric. Teraz przyszedł czas na praktyczne wykorzystanie kompetencji. „Obecnie mamy aż 4 inżynierów posiadających certyfikacje Fortinet, w tym 3 z certyfikacjami NSE7 z […]

>
14 września 2023

Bezpieczeństwo w środowisku Microsoft 365 to proces ciągły!

Microsoft stale aktualizuje i rozszerza swoje rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, aby sprostać zmieniającym się zagrożeniom, dlatego ważne jest, aby być na bieżąco z nowościami i dostosowywać strategię bezpieczeństwa do aktualnych potrzeb. Jak zająć się zwiększeniem poziomu bezpieczeństwa dowiecie się Państwo z krótkiej instrukcji w artykule. Microsoft 365 (wcześniej znany jako Office 365) to rozbudowany pakiet […]

>
21 czerwca 2023

Betacom wyłącznym partnerem SER Group w Polsce

Rozwijamy strategiczne partnerstwo z SER Group, liderem na rynku usług inteligentnego zarządzania treścią w organizacji. Oparta na sztucznej inteligencji platforma Doxis Intelligent Content Automation i jej pakiety rozwiązań dla najważniejszych procesów biznesowych, automatyzują zrozumienie treści w ekosystemach przedsiębiorstw. Uznane przez analityków rynkowych rozwiązania SER Group ułatwiają codzienną pracę już ponad pięciu milionom użytkowników. SER Group […]

>