Hattrick Betacom na Kongresie Partnerów Hewlett Packard Enterprise

Betacom
20 stycznia 2023

To był Kongres pełen emocji! Doroczne spotkanie Partnerów Hewlett Packard Enterpise jest czasem podsumowania oraz rozmów o planach na kolejny rok.  Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania było „The Team”. 

W Betacom kierujemy się wartościami #współpraca #Innowacyjność #odpowiedzialność, które dla nas cechują dobry i zgrany Zespół. Tym bardziej cieszymy się, że zostaliśmy wyróżnieni trzema wyjątkowo cennymi nagrodami podczas ostatniego Kongresu Partnerów HPE. 

Betacom zwyciężył w kategoriach: 

  • Największy obrót w sprzedaży  HPE Cloud Services 
  • Największy obrót w sprzedaży usług serwisowych HPE 
  • Największy obrót w sprzedaży rozwiązań HPE 

„Współpraca z HPE jest dla nas strategiczna, tym bardziej otrzymane nagrody są dla nas ogromnym wyróżnieniem i dumą. W latach ubiegłych podczas Kongresów Partnerów wielokrotne byliśmy w gronie nominowanych w różnych kategoriach. Od kilku lat utrzymujemy najwyższy poziom partnerstwa oraz wspólnie rozwijamy usługi HPE Cloud. W oparciu m.in. o technologie Hewlett Packard Enterprise Betacom rozwija swoją ofertę w zakresie usług outsourcingu. Za naszym tegorocznym sukcesem stoją ludzie, czyli zgrany zespół, który posiada określone kompetencje, doświadczenie i wiedzę. Konsekwentna, ciężka praca oraz budowa dobrego zespołu w oparciu o nasze wartości pozwala na osiągnie najlepszych wyników.”- Robert Fręchowicz, Członek Zarządu Betacom S.A.

HPE wraz ze swoją ofertą udostępniania infrastruktury HPE Cloud jest jednym z liderów usługowego modelu biznesowego “as a service” w branży IT. Firma konsekwentnie dąży do zaoferowania wszystkich swoich produktów w postaci atrakcyjnych biznesowo, elastycznych usług. Takie nowoczesne podejście do IT idealnie komponuje się ze strategią Betacom, w której kluczowe elementy stanowią hybrydowe IT, chmura obliczeniowa oraz usługi zarządzane. 

„Jesteśmy w szczególności dumni z tego, że zostaliśmy wyróżnieni w kategoriach usługowych. Budowane w oparciu o usługi chmurowe HPE rozwiązania Betacom spotykają się z dużym zainteresowaniem klientów, którzy nie potrzebują już konkretnego sprzętu czy oprogramowania, ale właśnie kompleksowych rozwiązań wyzwań biznesowych. Dzięki nam i naszym partnerom można pozyskać je szybko, na żądanie, a także charakteryzują się dużą elastycznością i skalowalnością, oferując niskie całkowite koszty użytkowania w kilkuletniej perspektywie. To propozycja, którą oczekują nasi klienci i którą staramy się coraz bardziej promować. Cieszymy się, że możemy realizować naszą usługową wizję IT we współpracy z HPE” – mówi Tomasz Głażewski, Hybrid IT Leader Betacom S.A. 

Dziękujemy za wszystkie gratulacje!  

@Zdjęcia autorstwa Polymus

Udostępnij

Kontakt dla inwestorów

Zobacz także

18 marca 2024

HPE CloudPhysics - uwolnij pełen potencjał swojego IT. Za darmo!

HPE CloudPhysics to platforma analityczna oparta na chmurze, która zapewnia firmom wgląd w sytuację oraz dostarcza rekomendacji w celu optymalizacji ich infrastruktury IT. Czy warto zainteresować się tym rozwiązaniem HPE? Większa widoczność utylizacji zasobów chmury i lokalnych oraz komplet informacji potrzebnych do podsumowania i porównania kosztów Konsekwencją większej widoczności jest ograniczenie kosztów chmury – pomocne w tym są […]

>
15 lutego 2024

Wydarzenie online - Cyberbezpieczeństwo a Dyrektywa NIS 2. Praktyczne rozważania.

Zapraszamy na spotkanie eksperckie, które poświęcone będzie tematyce cyberbezpieczeństwa w kontekście Dyrektywy NIS 2. Dyrektywa NIS 2 to strategiczny dokument regulujący bezpieczeństwo cyfrowe w Unii Europejskiej. Podczas spotkania zaprezentujemy najnowsze wymagania i wytyczne. Termin: Środa, 28 lutego 2024r., godzina 10.00- 12.30 LINK DO REJESTRCJI AGENDA Dyrektywa NIS 2 – nowy, wyższy poziom w zakresie regulacji cyberbezpieczeństwa […]

>
13 lutego 2024

Zaproszenie na webinar #SecurityFocus - Defender for Identity

Betacom S.A., Microsoft, AB S.A. zapraszają do udziału w kolejnym webnarze w zakresie cyberbezpieczeństwa #Security Focus Akademia Microsoft. Termin: czwartek, 29 luty 2024r., godzina 11.00 LINK DO REJESTRACJI Najbliższy temat to: Defender for Identity. Zabezpiecz tożsamość w organizacji. Agenda spotkania: Wyzwania związane z zarządzaniem tożsamością Wprowadzenie do Defender for Identity Rola Defender for Identity w […]

>