III edycja Akademii Golfa – Konferencja dla sektora finansowego

Betacom
19 września 2005

Betacom S.A. już po raz trzeci zorganizował Akademię Golfa. Odbywająca się 15 – 16 września 2005 konferencja nosiła tytuł „Zarządzanie ryzykiem operacyjnym – optymalizacja kosztów w instytucjach finansowych”. Współorganizatorem tegorocznej imprezy był Avnet.

Akademia Golfa to elitarna szkoła wiedzy i umiejętności – obu na najwyższym poziomie. Podczas seminariów goście poszerzali swoje wiadomości z zakresu zarządzania IT, a następnie doskonalili się w trudnej sztuce gry w golfa.
Na spotkanie w Strykowie zaproszeni zostali przedstawiciele kadry zarządzającej banków i instytucji finansowych. Przez 2 dni 70 uczestników słuchało wystąpień i dyskutowało na tematy poświecone usługom IT w instytucjach finansowych oraz trenowało na polu golfowym.
„Udział w konferencji stanowił dla wszystkich doskonałą okazję wymiany poglądów i doświadczeń z gośćmi i ekspertami” – ocenił Artur Jurski, Członek Zarządu ds. Sprzedaży firmy Batacom – „Myślę, że tegoroczne spotkanie spełniło oczekiwania uczestników i za rok spotkamy się na IV edycję Akademii Golfa.”
W trakcie konferencji przedstawione zostały najlepsze praktyki zarządzaniu usługami IT w oparciu o ITIL (Information Technology Infrastructure Library) – zbiór reguł pozwalających na sprawne wdrożenie i zarządzanie usługami IT w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Omówione zostały też zagadnienia związane z współczesnymi trendami zabezpieczania danych oraz sposobami eliminacji zagrożeń w zakresie bezpieczeństwa sieciowego. Zaprezentowano koncepcję przekształcenia danych w wiedzę przy wykorzystaniu nowoczesnych systemów klasy Business Intelligence.
Partnerami tegorocznej Akademii Golfa były: IBM, BMS, Check Point.

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>