III Miting Lekkoatletyczny Wschodzący Białystok

Betacom
23 czerwca 2015

III Miting Lekkoatletyczny Wschodzący Białystok odbył się 20 czerwca 2015r. na stadionie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Był on niewątpliwie interesującym sportowym widowiskiem.

Otwarcia Zawodów dokonał Prezes Klubu Sportowego Podlasie Białystok i wiceprezes Podlaskiej Federacji Sportu Jan Zalewski oraz Artur Jurski – Wiceprezes BETACOM SA.

Betacom

Betacom

Sympatycy królowej sportu z pewnością mogli podziwiać występy rywalizujących ze sobą zawodników w konkurencjach rzutowych. Wśród mężczyzn dobrą postawą wykazał się Wojciech Nowicki, który w konkursie rzutu młotem mężczyzn uzyskał wynik 76,20.

Betacom

Betacom

Na dystansie 800 dobrze pobiegła Paulina Mikiewicz wygrywając wynikiem 2,07,62. Druga zawodniczka Barbara Skrzypko, wynikiem 2,11,54 poprawiła swój dotychczasowym rekord życiowy.

Betacom Betacom

Betacom

Miting Wschodzący Białystok był tez doskonałym sprawdzianem dla młodych lekkoatletów Podlasia Białystok. W skoku wzwyż dobrze wypadła Sylwia Chodorowska, pokonując poprzeczkę na wysokości 1,76. Karolina Markiewicz w skoku w dal uzyskała bardzo dobry wynik 6,20. Konkurs pchnięcia kula rozegrała na swoja korzyść Klaudia Kardasz, która uzyskała wynik 15,5, Daria Zabawska w rzucie dyskiem kobiet pokonała odległość 55,94.

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>