Nagrody Avnet i LX Polska dla Betacom S.A. Firma doceniona za dynamiczny wzrost sprzedaży

Betacom
12 października 2004

Betacom został we wrześniu br. laureatem dwóch prestiżowych nagród. Za największy wzrost sprzedaży otrzymał wyróżnienie od firmy Avnet Partner Solution, natomiast firma LX Polska przyznała mu statuetkę w kategorii „Dynamiczny rozwój sprzedaży”.

4 września br. na imprezie „Babie Lato z Avnetem – Wiatr od morza” Betacom otrzymał nagrodę za największy wzrost sprzedaży w kategorii pSeries w roku finansowym 2004. W imieniu firmy Avnet Partner Solution, wiceprezesowi zarządu i dyrektorowi handlowemu firmy Betacom Januszowi Smoczyńskiemu, nagrodę wręczył dyrektor Adam Daszkiewicz.

Kolejnym wyróżnieniem Betacomu była nagroda przyznana przez LX Polska w kategorii „Dynamiczny rozwój sprzedaży”. Na ręce przedstawiciela Betacomu Dawida Pilca statuetkę przekazał prezes LX Polska Jean Jacques Apkaria.

„Te nagrody są dla nas bardzo ważne” – powiedział wiceprezes Janusz Smoczyński z Betacomu. „Cieszymy się, ze partnerzy handlowi widzą dynamiczny rozwój naszej firmy. Oba wyróżnienia są dla nas dowodem uznania i będą przyczynkiem do dalszej pracy nad wzrostem pozycji firmy na rynku”.

„Babie Lato z Avnetem – Wiatr od morza” to doroczne spotkania dla najlepszych partnerów handlowych firmy Avnet Partner Solution – wiodącego dystrybutora zawartością doradczą systemów komputerowych dla przedsiębiorstw oraz usług w zakresie oprogramowania pamięci masowych i rozwiązań sieciowych. Natomiast konferencja dla partnerów handlowych LX Polska odbyła się po raz pierwszy. Nagrody rozdano w sześciu kategoriach: najwyższe obroty, największe zamówienie na rynku SMB, najdłuższa współpraca, wyróżnienie od działu handlowego, największy wzrost sprzedaży, aktywność na rynku Enterprise. Firma LX Polska jest filią francuskiej firmy Logix, głównego dystrybutora z wartością Sybase w Europie.

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>