Nowy Członek Zarządu Betacom S.A.

Betacom
16 stycznia 2006

Rada Nadzorcza Betacom S.A. powołała Jarosława Pencaka w skład zarządu firmy.

13 stycznia br. Rada Nadzorcza powołała nowego członka Zarządu Betacom S.A. Został nim Jarosław Pencak, dotychczasowy Dyrektor Działu Wdrożeń i Rozwoju Oprogramowania.

Jarosław Pencak pracuje w Betacom S.A. od 2002 na stanowisku Dyrektora Działu Wdrożeń i Rozwoju Oprogramowania i jest odpowiedzialny za tworzenie oprogramowania na zamówienie oraz wdrażanie systemów, między innymi wspierających zarządzanie kapitałem ludzkim. Centrum Kompetencyjne, którym kieruje Jarosław Pencak należy do najbardziej dynamicznych w Betacomie (wzrost zatrudnienia w ostatnim roku wyniósł ponad 100%) i oferuje klientom innowacyjne rozwiązania z dużą wartością dodaną.

Jarosław Pencak ukończył podyplomowe studia Executive MBA University of Illinois. Ponadto jest absolwentem Wydziału Marketingu i Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wojskowej Akademii Technicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Zurych PTE, Altkom Akademia oraz Sztabie Generalnym Wojska Polskiego.

Jednocześnie Rada Nadzorcza przyjęła rezygnację z funkcji członka Zarządu złożoną przez Jacka Woźniakowskiego. Jacek Woźniakowski będzie nadal pełnił funkcję Dyrektora Technicznego Betacom S.A.

Firma Betacom S.A. istnieje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się produkcją oprogramowania, doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych oraz integracją systemów komputerowych. Betacom należy do grona 6 największych integratorów na polskim rynku. Firma od wielu lat współpracuje z IBM, HP, Cisco Systems, Microsoft, Oracle.

Betacom oferuje: system e-learningowy Saba, realizacje kompleksowych systemów teleinformatycznych, usługi integracyjne, systemy bezpieczeństwa i archiwizacji danych oraz profesjonalną obsługę serwisową.
Od 19 marca 2004 r. akcje Betacom notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>