Nowy serwis internetowy Betacom S.A.

Betacom
17 sierpnia 2004

Betacom S.A. uruchomił nową wersję serwisu internetowego firmy www.betacom.com.pl. Przebudowa serwisu podyktowana była stale rozwijającą się działalnością spółki i jej rosnącą pozycją na rynku integratorów systemów informatycznych. Udoskonalony serwis www.betacom.com.pl stworzony został w nowej technologii, co pozwoliło poprawić jego wygląd i nawigację oraz znacząco rozszerzyć zawartość merytoryczną.

Stale rozwijająca się działalność Betacom S.A., rosnąca pozycja firmy na rynku oraz wprowadzenie spółki na giełdę, wymogły konieczność rozwinięcia serwisu internetowego www.betacom.com.pl i usprawnienia jego działania. Znalazło to odzwierciedlenie w rozbudowaniu działów dotyczących struktury, profilu oraz oferty firmy. Jednocześnie dodane zostały sekcje poświęcone relacjom inwestorskim oraz informacjom dla prasy. Wprowadzono również możliwość subskrypcji biuletynu Betacom S.A. Informacje z serwisu można dodatkowo pobrać w postaci dokumentu PDF.

Nowa wersja www.betacom.com.pl posiada także udoskonalony wygląd i nawigację. Bardziej przyjazna dla oka grafika i zmieniony układ treści sprawiają, ze serwis jest bardziej przejrzysty i łatwiejszy w obsłudze. Nowoczesna budowa gwarantuje szybsze i wygodniejsze poruszanie się po nim.

Jednym z założeń budowy nowego serwisu było obniżenie kosztów jego obsługi w przyszłości. Dlatego wraz z wykonaniem strony internetowej został zaimplementowany system zarządzania treścią serwisu.

Na www.betacom.com.pl można znaleźć informacje dotyczące oferowanych produktów i rozwiązań, a także historii spółki, jej struktur, podejmowanych działań i osiąganych wyników. Dzięki wprowadzonym zmianom serwis stał się wyczerpującym źródłem wiedzy o firmie Betacom dla klientów, partnerów, inwestorów i mediów.

Przygotowaniem nowej wersji serwisu zajęła się spółka informatyczna Becomo, specjalizująca się w wykorzystaniu w biznesie Internetu i związanych z nim technologii.

www.betacom.com.pl
www.becomo.com

***
Firma Betacom S.A. istnieje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się produkcją oprogramowania, doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych oraz integracją systemów komputerowych. Betacom należy do grona 10 największych integratorów na polskim rynku. Firma od wielu lat współpracuje z IBM, HP, Cisco Systems, Microsoft, Oracle.
Betacom oferuje: system e-learningowy Saba, realizacje kompleksowych systemów teleinformatycznych, usługi integracyjne, systemy bezpieczeństwa i archiwizacji danych oraz profesjonalną obsługę serwisową.
Od 19 marca 2004 r. akcje Betacom notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>