Otwarcie 4 nowych oddziałów Betacom

Betacom
29 listopada 2005

Betacom poszerza ofertę produktową i podjął decyzję o otwarciu 4 nowych oddziałów w: Gdańsku, Olsztynie, Łodzi i Opolu.
Dzięki oddziałom regionalnym Betacom może oferować najwyższy poziom usług integracyjnych i serwisowych podmiotom mającym strukturę wielooddziałową – z bardzo szybkim czasem reakcji na terenie całego kraju.

Nasza ogólnopolska sieć serwisowa, posiadająca doświadczoną kadrę oraz nowoczesne zaplecze techniczne, świadczy kompleksowe usługi opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej na zasadach dostosowanych do wymagań Klienta.

W szczególności wielooddziałowe Centrum Kompetencyjne Support świadczy usługi w zakresie serwisu i konserwacji sprzętu komputerowego – komputerów PC, monitorów, serwerów, terminali, drukarek, czytników, elementów aktywnych LAN i WAN, serwerów terminali, zasilaczy UPS itp., odbiorów technicznych, instalacji i konfiguracji sprzętu komputerowego u Klienta, inwentaryzacji sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Betacom S.A. na mocy odpowiednich umów i certyfikacji, ma uprawnienia do świadczenia autoryzowanego serwisu produktów wielu czołowych producentów sprzętu (m.in. IBM, Maxdata).

Dążąc do podniesienia jakości usług i obniżenia kosztów funkcjonowania wprowadziliśmy system zarządzania zleceniami serwisowymi HP OpenView ServiceDesk, a dla naszych klientów uruchomiliśmy ogólnopolski numer helpdesk: 0-801 88 99 19. W przyszłym roku planujemy realizację wdrożenia systemu zarządzania jakością, zgodnego z normami ISO 9001:2000 w zakresie realizacji usług i projektów informatycznych.

***

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>