Pracuj zdalnie bez względu na odległość: Microsoft Teams przez pół roku za darmo z wdrożeniem Betacom

Happy girl e-learning with laptop and headphones sitting on a couch in the living room at home
Betacom
13 marca 2020

Microsoft udostępnienia za darmo centrum pracy zespołowej Microsoft Teams. Z czatów, połączeń wideo, wirtualnych spotkań i narzędzi współpracy Microsoft Teams można korzystać bezpłatnie przez 6 miesięcy nawet dla 300 użytkowników organizacji.

Microsoft udostępnienia za darmo centrum pracy zespołowej Microsoft Teams.
Z czatów, połączeń wideo, wirtualnych spotkań i narzędzi współpracy Microsoft Teams można korzystać bezpłatnie przez 6 miesięcy nawet dla 300 użytkowników organizacji.

Firmom, które chciałyby skorzystać z tej oferty, Betacom oferuje wdrożenie Microsoft Teams dla wybranej grupy użytkowników. Proponowana usługa wdrożenia także jest bezpłatna dla pierwszych 20 klientów.

W ramach tej oferty proponujemy:

  • przygotowanie środowiska Office 365,
  • rejestrację własnej domeny,
  • utworzenie 5 kont użytkowników,
  • przypisanie licencji a także instrukcję zakładania dalszych kont i przypisywania do nich licencji,
  • krótki instruktaż obsługi funkcji Microsoft Teams.

Możliwe jest rozszerzenie usługi np. o budowę środowiska hybrydowego z lokalną usługą Active Directory czy utworzenie dowolnej ilości kont użytkowników z dostarczonego pliku CSV, jednak są to usługi płatne .

Zgłoszenia firm zainteresowanych bezpłatnym wdrożeniem Microsoft Teams przez Betacom przyjmowane są mailowo na adres: ms@betacom.com.pl

„Dla organizacji, które dotychczas nie korzystały z Office 365 szybkie uruchomienie i poprawne skonfigurowanie usługi dla większego zespołu użytkowników może być wyzwaniem. Wymaga to bowiem konfiguracji wielu parametrów. Przykładowo odszukanie zezwolenia do zapraszania osób spoza organizacji nie jest takie oczywiste. Nasi eksperci wykonają te zadania szybko i profesjonalnie. Doradzimy także jak można zintegrować Office 365 z obecnym środowiskiem”

– mówi Paweł Kargulewicz, Cloud Solutions Architect z Betacom SA.

Firmy, które chcą włączyć się w prowadzone przez władze działania mające na celu walkę z pandemią oraz chronić swoich pracowników, mogą w tym celu wykorzystać Microsoft Teams, usługę, która umożliwia zdalną współpracę.

Microsoft Teams to cyfrowa przestrzeń do tworzenia, komunikowania się i współpracy w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji Office Online, w tym wbudowanych programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote.

Darmowa wersja Microsoft Teams posiada możliwość udostępniania ekranu, a także prócz 2GB przestrzeni na magazyn osobisty w Microsoft Teams, użytkownicy zyskują 10GB na magazyn plików zespołu. W ten sposób wszyscy członkowie zespołu mają łatwy dostęp do wszystkich plików i mogą je edytować równocześnie z innymi w czasie rzeczywistym.

Jednak to nie wszystko… to też szyfrowanie danych w stanie spoczynku i podczas przesyłania w usłudze Microsoft Teams.

Z Microsoft Teams można korzystać nie tylko na komputerze, ale także na tablecie i smartfonie, z dowolnego miejsca na świecie.
Betacom jest wieloletnim partnerem Microsoft. Firma posiada wysokie kompetencje potwierdzone certyfikatami GOLD w wielu obszarach technologicznych, m.in. Cloud Platform, Cloud Productivity oraz Collaboration and Content.

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>