Transport w chmurze? Zapraszamy na cykl konferencji branży TSL

Transport w chmurze? Zapraszamy na cykl konferencji branży TSL
Betacom
20 kwietnia 2018

TSM by Betacom zostało zaprojektowane z myślą o optymalizacji działalności operacyjnej oraz kontroli kosztów i jakości pracy w przedsiębiorstwach oraz działach transportowo-spedycyjnych. Rozwiązanie obejmuje zarządzanie całym procesem logistycznym w firmie od momentu przyjęcia zlecenia transportu, poprzez monitorowanie drogi przesyłki, do raportowania zyskowności danego transportu.

Betacom S.A. biorąc udział w cyklu konferencji organizowanych przez wydawcę czasopism Transport Manager i Logistics Manager, jest aktywnym uczestnikami niezwykle inspirujących i ważnych wydarzeń dla branży transportowej.

Za nami już 2 duże eventy. W marcu podczas pierwszej konferencji naszą prezentację „Transport w chmurze – kiedy chcesz, gdzie chcesz, na czym chcesz – po prostu zarządzasz” poprowadził Marcin Górski, Dyrektor Linii Biznesowej Logistyka. Została ona przyjęta z olbrzymim zainteresowaniem i uznaniem blisko 600 uczestników.

Kolejne wystąpienie i prezentacja rozwiązania dla branży TMS miało miejsce w Warszawie. Tym razem bardzo ciekawy wstęp do prezentacji „365 dni zarządzania komunikacją i informacją w logistyce operacyjnej” dotyczący ewolucji przemysłu i branży logistycznej poprowadził Dawid Grochowy.

Nie zwalniamy tempa, kolejne wydarzenie z cyklu już 20 czerwca. Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji i relacji foto na naszym profilu Linkedin!

https://www.linkedin.com/company/betacom-s-a-/

Udostępnij

Zobacz także

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Realizowany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz firmę Betacom S.A. Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na podstawie analizy ruchów głowy pacjenta wyznacza tzw. siatkę ruchomości […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>
Bezpieczne bujać w obłokach, czyli jak przeprowadzić transformację cyfrową z Betacom.
21 maja 2020

Bezpieczne bujać w obłokach, czyli jak przeprowadzić transformację cyfrową z Betacom.

22 maja wspólnie z Fortinet mieliśmy okazję być Partnerem Strategicznym VII Konferencji organizowanej przez IDG wydawcę Computerworld. To już VIII edycja wydarzenia, które poświęcone jest tematyce chmurowej. Jak efektywnie wykorzystać technologie cloud w rozwoju biznesu, co skłania biznes do inwestycji w rozwiązania chmurowe, jak zmieniają się firmy dzięki chmurze o tym mieliśmy okazję posłuchać podczas […]

>