Transport w chmurze? Zapraszamy na cykl konferencji branży TSL

Transport w chmurze? Zapraszamy na cykl konferencji branży TSL
Betacom
20 kwietnia 2018

TSM by Betacom zostało zaprojektowane z myślą o optymalizacji działalności operacyjnej oraz kontroli kosztów i jakości pracy w przedsiębiorstwach oraz działach transportowo-spedycyjnych. Rozwiązanie obejmuje zarządzanie całym procesem logistycznym w firmie od momentu przyjęcia zlecenia transportu, poprzez monitorowanie drogi przesyłki, do raportowania zyskowności danego transportu.

Betacom S.A. biorąc udział w cyklu konferencji organizowanych przez wydawcę czasopism Transport Manager i Logistics Manager, jest aktywnym uczestnikami niezwykle inspirujących i ważnych wydarzeń dla branży transportowej.

Za nami już 2 duże eventy. W marcu podczas pierwszej konferencji naszą prezentację „Transport w chmurze – kiedy chcesz, gdzie chcesz, na czym chcesz – po prostu zarządzasz” poprowadził Marcin Górski, Dyrektor Linii Biznesowej Logistyka. Została ona przyjęta z olbrzymim zainteresowaniem i uznaniem blisko 600 uczestników.

Kolejne wystąpienie i prezentacja rozwiązania dla branży TMS miało miejsce w Warszawie. Tym razem bardzo ciekawy wstęp do prezentacji „365 dni zarządzania komunikacją i informacją w logistyce operacyjnej” dotyczący ewolucji przemysłu i branży logistycznej poprowadził Dawid Grochowy.

Nie zwalniamy tempa, kolejne wydarzenie z cyklu już 20 czerwca. Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji i relacji foto na naszym profilu Linkedin!

https://www.linkedin.com/company/betacom-s-a-/

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>