Wielka Złota Paleta 2005 dla Betacom S.A.

Betacom
17 stycznia 2005

Betacom S.A. został uhonorowany Wielką Złotą Paletą – nagrodą firmy Tech Data Polska. Złote Palety to wyróżnienia dla najlepszych Partnerów Handlowych i Dostawców firmy. Wielka Złota Paleta przyznawana jest za całokształt współpracy.

Betacom12 stycznia br. podczas uroczystej gali w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie Betacom otrzymał Wielką Złotą Paletę od Tech Data Polska. Złote Palety to wyróżnienia dla najlepszych Partnerów Handlowych i Dostawców firmy. W tym roku Tech Data przyznała w sumie 9 wyróżnień. Wielka Złota Paleta to nagroda za całokształt współpracy na przestrzeni minionych lat. Betacom otrzymał ją za „efektywną współpracę w pełnym zakresie oferowanych usług”. Statuetkę z rąk dyrektorów zarządzających Tech Data Polska Ireneusza Dąbrowskiego oraz Marka Szarrasa odbierał prezes zarządu Betacom S.A. Mirosław Załeski.

„Dziękuję firmie Tech Data za tak wspaniałe wyróżnienie. Rok 2004 był bardzo ważny dla BETACOM, który znacząco zwiększył sprzedaż i stał się spółką notowaną na GPW, Szczególnie pragnę podziękować pracownikom BETACOM i firmy TECH DATA za codzienny wkład w sukces naszej firmy” – powiedział Mirosław Załęski.

Po uroczystości goście obejrzeli musical „Chicago”.

Tech Data Polska jest częścią Tech Data Corporation, światowego lidera dystrybucji produktów IT wraz z usługami logistycznymi oraz wartością dodaną. Firma zajmuje 111 miejsce na liście Fortune 500. Jej oddziały obsługują ponad 90 000 resellerów w USA, Kanadzie, Ameryce Środkowej i Południowej, Europie oraz na Bliskim Wschodzie.

Firma Betacom S.A. istnieje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się produkcją oprogramowania, doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych oraz integracją systemów komputerowych. Betacom należy do grona 10 największych integratorów na polskim rynku. Firma od wielu lat współpracuje z IBM, HP, Cisco Systems, Microsoft, Oracle.
Betacom oferuje: system e-learningowy Saba, realizacje kompleksowych systemów teleinformatycznych, usługi integracyjne, systemy bezpieczeństwa i archiwizacji danych oraz profesjonalną obsługę serwisową.
Od 19 marca 2004 r. akcje Betacom notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowe informacje:
Magdalena Kwiatkowska, Betacom S.A.
tel.: (+48 22) 332 98 19, e-mail: pr@betacom.com.pl

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>