Wiktoria 2006 dla Betacom S.A. Tytuł Partnera Roku za największą Sprzedaż Serwerów xSeries

Betacom
14 lutego 2006

Betacom S.A. został jednym z laureatów Wiktorii 2006 – nagród IBM Polska dla Partnerów Biznesowych. Podczas dorocznego spotkania „Kick-Off 2006” – „Największe przeboje 2005” Betacomowi przyznano tytuł Partnera Roku 2006 za największą sprzedaż technologii IBM w kategorii Sprzedaż Serwerów xSeries.

„Bardzo dobre wyniki osiągnięte przez IBM Polska w roku 2005 są potwierdzeniem zarówno olbrzymiej dynamiki wzrostu, jak i skuteczności zmian wprowadzanych konsekwentnie przez IBM w zakresie strategii współpracy z firmami partnerskimi” – powiedział Dariusz Fabiszewski, Dyrektor Generalny IBM Polska dziękując partnerom obecnym na spotkaniu za dotychczasową współpracę.

Statuetkę z rąk dyrektora Dariusza Fabiszewskiego odbierał Robert Fręchowicz – Członek Zarządu Betacom S.A..

„Dziękuję IBM Polska za to wspaniałe wyróżnienie. Rok 2005 był bardzo ważny dla Betacomu, który znacząco zwiększył sprzedaż i stał się szóstym integratorem na rynku. Szczególnie pragnę podziękować pracownikom Betacomu i IBM za codzienny wkład w sukces naszej firmy” – powiedział Robert Fręchowicz.

IBM Polska w ostatnim roku wyraźnie wzmocnił współpracę ze swoimi partnerami handlowymi, poszerzając ofertę kierowaną do firm partnerskich oraz wprowadzając w czerwcu 2005 roku nową strukturę organizacyjną – Channel One.

**
Firma Betacom S.A. istnieje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się produkcją oprogramowania, doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych oraz integracją systemów komputerowych. Betacom należy do grona 6 największych integratorów na polskim rynku. Firma od wielu lat współpracuje m.in. z IBM, HP, Cisco Systems, Microsoft, Oracle.
Swoją główną działalność firma skupia na integracji systemów informatycznych i usług sieciowych, kompleksowej obsłudze informatycznej, oferowaniu systemów e-learningowych, budowie systemów bezpieczeństwa i archiwizacji danych, dostawie markowego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania renomowanych producentów. Firma posiada szybko rozwijającą się ogólnopolską sieć serwisową. Od 19 marca 2004 r. akcje Betacom notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowe informacje:
Dariusz Styka
Tel. (22) 53 39 888
Tel. 0 606 374 500

Udostępnij

Zobacz także

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.
21 sierpnia 2020

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim - warsztaty w Berlinie.

Dyskusja o transformacji cyfrowej w szkołach na rynku niemieckim – rozpoczęcie współpracy ze Stowarzyszeniem Wydawców Edukacyjnych w Niemczech – Verband Bildungsmedien (VBM). Realizując założenia biznesowe umowy konsorcyjnej, podpisanej w grudniu 2019 roku pomiędzy Asseco Data Systems, Betacom oraz Schul-Cloud GmbH, nasz niemiecki dystrybutor organizuje w dniach 24-25.08 warsztaty w Berlinie z Verband Bildungsmedien. Mają one […]

>
VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.
30 czerwca 2020

VRneck Solution – sztuczna inteligencja w diagnozie i terapii kręgosłupa.

VRneck Solution to projekt badawczo-rozwojowego, którego celem jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie diagnozowania i rehabilitacji zaburzeń odcinka szyjnego kręgosłupa. Projekt realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Edventure Research Lab – spółkę z grupy kapitałowej Betacom S.A.  Nowością metodologiczną zarówno w diagnozie, jak i rehabilitacji kręgosłupa szyjnego jest metoda VRneck Solution, która na […]

>
Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA
29 maja 2020

Betacom partnerem UiPath, wiodącego dostawcy rozwiązań RPA

Robotic Process Automation to jedna z najszybszych ścieżek do cyfrowej transformacji. Mając na uwadze umożliwienie naszym klientom osiągania w krótkim czasie znaczących korzyści biznesowych nawiązaliśmy współpracę partnerską z wiodącym dostawcą rozwiązań Robotic Process Automation (RPA), firmą UiPath. „Rozszerzamy nasze kompetencje w obszarze automatyzacji i robotyzacji, ponieważ chcemy lepiej wspierać cyfrową transformację naszych klientów. Rozwiązania UiPath […]

>