System VIA TMS na E-logistics2021

Betacom
17 maja 2021

Polski Kongres Transportowy E-Logistics 2021 to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń skierowanych do branży logistycznej. Co roku gromadzi liczne grono wystawców, zacnych prelegentów, liderów branży, którzy dzielą się własnymi doświadczeniami oraz wskazują nowe kierunki rozwoju logistyki.

Kongres to również ważna data w kalendarzu dla uczestników, dla których jest to miejsce pełne inspiracji, trendów i nowości.

Organizatorzy tegorocznej 15-stej, jubileuszowej edycji zadali sobie trud odpowiedzenia na poniższe pytania:
Jakie innowacyjne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki stosowane są w magazynach?
Jakie trendy w zakresie inteligentnej mobilności wspierają rozwój obszarów miejskich?
Jak zapewnić zrównoważony rozwój i ekologiczne podejście w logistyce?
Jakie wyzwania logistyce stawia rozwój e-commerce i jakie technologie pozwalają na te wyzwania efektywnie odpowiadać?
Czy sztuczna inteligencja, Internet Rzeczy, digitalizacja to tylko modne hasła czy raczej nieodzowny element rozwoju logistyki?*

My również postanowiliśmy dołączyć. Prezentujemy nasz webowy system VIA TMS, który kompleksowo wspiera zarządzanie procesami logistycznymi – od momentu przyjęcia zlecenia transportu, przez planowanie tras oraz monitorowanie drogi przesyłki, do raportowania zyskowności poszczególnych transportów. 

Spotkajmy się 19 i 20 maja na #elogistics2021, na naszym wirtualnym stoisku, gdzie będziemy mieli okazję przeprowadzić dwa pokazy live na naszym backstage:

  •  Planowanie dystrybucji first i last mile, jak robić to efektywnie z wykorzystaniem TMS – środa 19.05 godzina 12.05
  • Teczki spedycyjne, czyli jak zarządzać transportem drogowym, morskim, lotniczym i kolejowym oraz ich połączeniem w ramach intermodalu – czwartek 20.05 godzina 11.00.

Mamy również ankietę z pytaniem konkursowym oraz nowe informacje na temat naszych innowacyjnych projektów, które w tym roku otrzymały dofinansowanie w ramach programów NCBiR.

Zapraszamy na nasze stoisko w ramach Polskiego Kongresu Logistycznego E-Logistics 2021.
New ERA is loading…

* https://www.logistics.pl/

Udostępnij

Kontakt dla inwestorów

Zobacz także

30 listopada 2021

Betacom zostaje partnerem UiPath Services Network

W zaledwie kilkanaście miesięcy od chwili uzyskania statusu partnera UiPath, Betacom wchodzi do grona certyfikowanych partnerów UiPath Services Network (USN). To elitarna grupa firm partnerskich UiPath, które przeszły rygorystyczny proces certyfikacji, w którym muszą wykazać się wysokimi kompetencjami technicznymi i biznesowymi potwierdzonymi w rzeczywistych, zakończonych sukcesem projektach zrealizowanych dla klientów końcowych. Dotychczas tylko dwie firmy […]

>
19 listopada 2021

RAPORTER – jeszcze większa, bardziej zautomatyzowana kontrola nad licencjami Microsoft 365

RAPORTER to autorskie narzędzie Betacom, które dostarcza kompletu informacji o stanie licencji Microsoft 365 w organizacji oraz umożliwiające zarządzanie kosztami ich zakupu. Jest ono konsekwentnie rozwijane zapewniając coraz więcej funkcjonalności, możliwości personalizacji oraz mechanizmy automatyzacji – a wszystko to w prosty, graficzny sposób. Wyzwań związanych z zarządzaniem licencjami Microsoft, zwłaszcza w dużych organizacjach, jest mnóstwo. […]

>
20 października 2021

Disaster recovery w chmurze – ekspercki ebook

Praktycznie każdy biznes jest dzisiaj uzależniony od działania systemów IT oraz znajdujących się w nich danych. Utrata dostępu do nich może mieć dla organizacji katastrofalne konsekwencje. Dlatego disaster recovery (DR) jest dzisiaj absolutnym biznesowym priorytetem. Oto liczby potwierdzające powyższą tezę: Według Cybersecurity Ventures w 2020 r. ataki na firmy uruchamiane były co 11 sek. Blisko […]

>